Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK-MASZYNA 16GB RAM W GRZE 6GB!]ScrapServ! 24/7 SURVIVAL+MODY


ZielonyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.pngScrapServ[MODY +Dzialki poza spawnem !!!!]


Informacje.png

 

strzalka.gifTYP:Survival+Mody

strzalka.gifSloty:60

strzalka.gifIP:scrap.sfraguj.pl

strzalka.gifPotwory:Tak

strzalka.gifZwierzęta:Tak

strzalka.gifPvP:Tak

strzalka.gifPremium:Nie

strzalka.gifNether:Tak

strzalka.gifBialaLista:Nie

strzalka.gifTS3:ts3.sfraguj.pl:6410


pluginy.png

[AUTORSKIE]Dokladnie dobrane do gry z modami !Na naszym serwerze !

 

 



Administracja.png

[HeadAdmin]KoMaR1911

[HeadAdmin]luki_pl7
[Admin]Tocer
[Moderator]FanatixPL

[KidModerator]ReseT

 

 



InformacjeDOT.png

Witam! Zapraszam na serwer z modami na ktorym bedziecie się świetnie bawić znajdziecie u nas modyfikacje starannie dobrane do gry +Miłą i pomocna administracje.Panuje u nas bardzo miła atmosfera.Posiadamy bardzo pomysłowy spawn który jest w trakcie budowy :)

ZAPRASZAM !!! ZAPRASZAM !!! ZAPRASZAM !!! ZAPRZASZAM

 

DO GRY NA NASZYM SERWERZE POTRZEBUJECIE PACZKI :

http://www59.zippyshare.com/v/11147832/file.html

INSTALACJA JEST BARDZO PROSTA I WYTLUMACZONA W PACZCE!

 

SKAN:

http://imageshack.us/photo/my-images/401/beztytuuego.png/

 

 



 

 


71436685879740346019.png

Opublikowano

Myślę że serwer mi się spodoba. Jeśli tak będę grał.

I to bardzo długo. Może także wspomogę serwer.

Pogramy zobaczymy. Pozdrawiam Adrian.

Opublikowano

NIE WBIJAC!!!! odrazu widze h@ komar1911 dzieciak 13 lat rozwalil serwer mojego kolegi wbilem mu raz na serwer wbijal ma moje konto na serwerach bo haslo znal w logu se sprawdzil i mi wbil oszust jest z niego psuje tylko serwery...

kbotuserbar9ni9.png

|| PL3 || StreFaCieNi ||

|| BlackSpace || Szchachcic ||

Zapraszam na serwer cs jb !!! :) A tu lapcie smiszny film ;D

 

 

Opublikowano

Tak ? Psuje a jednak jakos serwer jeszcze dziala i szczyci sie popularnoscia głąbie i to ze twojej ,,rodzince'' zepsul serwer (Nawet niewiem czy cos takiego mialo miejsce niech sie tutaj wypowie) to nie musisz odrazu zniechecać a po 2. On niema 13lat geniuszu Wiec Wyp********

71436685879740346019.png

Opublikowano

serwer dobry nie ma lagów ale są bardzo małe cuby dla graczy 20x20 daje 5/10

5 postów
10 postów
20 postów
50 postów
100 postów
200 postów
500 postów
1000 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...