Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas na zmianę telefonu.. I teraz takie kilka pytań, bo służył będzie mi on głównie do przeglądania internetu, oglądania YT oraz jakichś strumieni na Twitchu. Na HTC Wildfire S YT chodzi w porządku, ale np. live'y to porażka, no więc jak Note radzi sobie z obsługą flasha? Czy można na nim płynnie przeglądać internet i pograć w jakieś gry w 3D bez klatkowania? Dodam jeszcze, że tabletu nie chcę. Z góry dzięki.

sygnaturaaa.jpg

Opublikowano

Wiesz co dokladnie nie wiem jak z tym flashem . Ale mam htc desire z . I na nim flash pieknie chodzi . I gram na fonie w gladiatusa i inne gry . Wiec luz . Note jest wielki i cienki . Wywalisz sie i ci ekran peknie w kieszeni xD znam takie przypadki xD

BUM

Opublikowano

Wiesz co dokladnie nie wiem jak z tym flashem . Ale mam htc desire z . I na nim flash pieknie chodzi . I gram na fonie w gladiatusa i inne gry . Wiec luz . Note jest wielki i cienki . Wywalisz sie i ci ekran peknie w kieszeni xD znam takie przypadki xD

Hmm, staram się nie przewracać, prędzej mi go ktoś podjebie :E A jak ci chodzą live'y np. na twitchu? :D

Dobra już wszystko wiem, można close

sygnaturaaa.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...