Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Węzeł uprawnień do kolorowego pisania na czacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jakie permissions odpowiada za możliwość pisania kolorowo na czacie?

Nie chodzi mi o takie coś, że automatycznie wszystko co się pisze jest na dany kolor, tylko ręczne wpisywanie &.

Błagam o pomoc :P

Opublikowano

essentials.chat.color

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

 

Przegraj na iChat jest lepszy.

Próbowałem to mam problem z kolorami rang, bo bierze pod uwagę tylko grupę, a prefixu [w nim kolor] nie ;/

 

essentials.chat.color

Dzięki działa.

Błagam o pomoc :P

Opublikowano

Config iChatu:

handle-me: true
date-format: HH:mm:ss
message-format: '+iname: +message'
me-format: '* +name +message'
iname-format: +{wName}[+prefix+group+suffix&f] +displayname
me-permissions: false
variable-refresh: 100

Veriables iChatu:

# iChat Variable Config
# This is now the only method for defining variables
users:
  Drakia:
    prefix: '&e'
groups:
  Admin:
    prefix: '&c'
    suffix: ''
  Default:
    prefix: ''
    suffix: ''
world:
  users:
    Drakia:
      prefix: '&a'
  wName: '[World] '

Fragment PermissionsEx z rangą "Właściciel" [tą co dawałem do przykładu na obrazku]:

  Wlasciciel:
    default: false
    prefix: '&6[Wlasciciel]'
    suffix: '&c'
    build: true
    permissions:
    - '*'

Jak zmienię "&6[Wlasciciel]" na samo "&6" jest tak samo. Z EssentialsChat używam "&6[Wlasciciel]", bo on pokazuje prefix, a nie prefix z grupą [tak jak to myślę, że robi iChat].

 

 

Dodam, że z EssentialsChat wszystko mi chodzi z rangami.

Błagam o pomoc :P

Opublikowano

Zamiast sie meczyc najlepiej pobrac Permissions ex razem z jego pluginem od czatu (z bukkita pobiera sie odrazu z pexem) Tam mozna ustawic osobno kolorek rangi, nicku, pisania, mozna nawet dodac cos po wiadomosci :D czyli ze na koncu kazdej wiadomosci cos jest. A kolorami zajmuje sie essentials

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Zamiast sie meczyc najlepiej pobrac Permissions ex razem z jego pluginem od czatu (z bukkita pobiera sie odrazu z pexem) Tam mozna ustawic osobno kolorek rangi, nicku, pisania, mozna nawet dodac cos po wiadomosci :D czyli ze na koncu kazdej wiadomosci cos jest. A kolorami zajmuje sie essentials

PexChat?

No to wg. mnie był najlepszy plugin do czatu, ale chciałem wgrać Factions na serwer no i... już najlepszy nie był...

Błagam o pomoc :P

Opublikowano

pex dodaje chatmenmager czy cus podobnego :P i fakt factions rypie 90% pluginow od czatu bo narzuca swoje formatowanie. ;/

Eh, to jest taki plugin, który: działa z Factions, PEX i Essentials, mało obciąza serwer, łatwo się ustawia prefiksy [kolejność czatu], kolorowa lista pod TAB, w pełni wspiera kolory oraz jest popularny i działa z większością pluginów?

 

 

Właśnie spróbowałem z ChatManagerem- nie mam nawet prefiksu ani rangi, tylko frakcja, nick i wiadomość. Pewnie to wina Factions, ale te Factions musi być. Muszę znaleźć jakiś inny plugin do czatu współpracujący z frakcjami.

Błagam o pomoc :P

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...