Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] skąd wezme kupony na napra


matis1910rks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć mam pytanie

 

skąd wezme dosyć sporo kuponów na naprawę?

 

słyszałem ze z galaxy gates nieźle lecą ale z bonus boxów mi bardzo słabo lecą nie wiem czemu a jak latam na to palladium to mnie odrazu zabijają .

 

z tym zapraszaniem przyjaciół tez jest lipa bo jest zagrożenie banem no i expić do 7 lvl trzeba

 

pomożecie ?

Opublikowano

jak lece na 5-1 to jest tam duzo moobów i mało palladium i ciezko tam zbierac a jak lece na 5-3 to tam wlece na ten obszar gdzie jest palladium i mnie zaraz zabija jakis statek z wrogiej firmy

Opublikowano

Najlepiej poboć trochę uridium kup sobie vege full speed i zbieraj tak to będziesz uciekał.

Jeżeli pomogłem nie bój się dać [ + ]


Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.


Opublikowano

Zapraszanie Znajomych (5 szt.)

Za dzienne misje (dziś są 2 szt.)

Z Galaxy Gates

Z nowych skrzyń bonusowych (hallowen, karnawał, święta)

Ze pirackich skrzyń

i to tyle :D

Opublikowano

Galaxy Gates, bonus za zalogowanie, któregoś tam dnia dawał kupony na naprawę ( Ale zawsze możesz trafić w Galaxy kupon na naprawę z bonusu 5 dnia ), event boxy miały kupony, ale niestety się już skończyły, w NYX-ie masz kupony

Opublikowano

cześć mam pytanie

 

skąd wezme dosyć sporo kuponów na naprawę?

 

słyszałem ze z galaxy gates nieźle lecą ale z bonus boxów mi bardzo słabo lecą nie wiem czemu a jak latam na to palladium to mnie odrazu zabijają .

 

z tym zapraszaniem przyjaciół tez jest lipa bo jest zagrożenie banem no i expić do 7 lvl trzeba

 

pomożecie ?

Możesz kupić premium :) Ale jeśli nie to polecam ci zbierać palladium jedna ładowania golca to bodajże 280 energi coś takiego a z tego już troche kuponów będzie ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...