Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TurbiX Old Squl- Powrót do lat świetności


TurbiX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-852398-0-53924500-1361043048_thumb.jpg

post-852398-0-29710900-1361044562.jpgFabuła:

Już od dawien dawna Bóg Smoków czuwa nad królestwami Shinsoo, Chunjo oraz Jinno. Niestety, nad światem magii zwisło śmiertelne niebezpieczeństwo. Gwałtowny napad z nieba Kamieni Metin nie tylko rozdarł kontynent i pozostawił straszliwą nieprzeniknioną pustkę, lecz także spowodował olbrzymi chaos i zamęt wśród dzielnych mieszkańców. Rozpętała bezlitosna i niekończąca się wojna między królestwami. Dzikie zwierzęta zmieniły się w drapieżne krwiożercze bestie, zmarli ożyli i przeistoczyli się w kreatury z piekła rodem szerząc strach i przerażenie. Zostań jednym z sprzymierzeńców Boga Smoków i walcz z złym mrocznym wpływem Kamieni Metin. Zbierz swoje siły przyodziej zbroję i chwyć za broń, aby chronić swojego królestwa przed przyszłością pełną lęku, cierpienia, zniewolenia oraz przed całkowitą zagładą!

post-852398-0-29710900-1361044562.jpg Przewidywany Start:

17 luty 2013r. około godziny 20:00 (możliwy poślizg 12h-24h)

(Będzie to Beta dla 50 osób )

Strona:

 

 

Link Do Clienta:


Forum:

 

 

TS3:


 

 

(Wszystko zostanie podane jak będzie wchodził oficjal. )

Na Bete zapisy proszę wysyłać emailem

[email protected]

post-852398-0-29710900-1361044562.jpg Parametry Dedyka :

Procesor: Intel Model i5 częstotliwość 4x 2.66

Ram: 16 Gb,

Łącze: 1Gb/s,

post-852398-0-29710900-1361044562.jpg

Dzięki temu projektowi chcemy Wam drodzy gracze przybliżyć czasy Metina z 2008r.

Naszym skromnym zdaniem te czasy jak mogło by sadzić wielu z Was przeminęły bezpowrotni.

Chcemy tylko powiedzieć ze dzięki naszemu zaangażowaniu i poświeceniu Metin 2 nabierze na nowo starej dobrej klasy.

Będzie na nowo ta piękna gra jaka był przed 2009r.

Ten innowacyjny serwer to powrót do przeszłości jak i świetności MT2.

Nic nowego tylko "Stara Dobra Szkoła "!

Max LvL: 99

6-7 bon: Nie

Epiki: Nie

( Na razie nie planujemy.

Może będą za wbicie max lvl. Ale to nie prędko)

IS: Będzie występował

(ale wszystko co w IS będzie do zdobycia w grze.

Tak jak to było za starych dobrych czasów)

Handlarze: Jak na Globalu

Skile: taki sam system

jak za starych dobrych czasów

Koń: tak samo jak na Globalu

Biolog: tak samo jak na Globalu

Typ Serwera: Old Squl (hard)

post-852398-0-29710900-1361044562.jpgRaty:

Exp: tak jak na Globalu

Drop Przedmiotów: tak jak na Globalu

Drop Yang: tak jak na Globalu

( podczas trwania Bety jak i przy oczekiwaniu na Oficjal będziecie mogli zdecydować co do Expa Dropu.

Ale moim zdaniem jak ma być powrót do dawnych czasów to Exp Drop powinno być jak kiedyś)

post-852398-0-29710900-1361044562.jpg

Planujemy duża ilość różnorodnych Ewentów takich jak:

​*Ewent OX

*Ewent Zuo

*Ewenty Górnicze (jak będzie duża ilość 30 lvl+)

*Ewenty Rybackie (jak będzie duża ilość 30 lvl+)

*Ewent TurbiX ( Całkowita nowość. Ale nie bójcie się,

nie zaburzy to zarysu MT2 z 2008r poniżej opisze Ewent)

post-852398-0-55550300-1361049335.jpg

Ewent TurbiX:

Ewent odbywający się raz w miesiącu.

Składa się z szeregu zadań:

(a jakich to już sami zobaczycie :P )

Nagroda tez jest tajemnica ale,

powiemy tylko tyle że będzie bardzo cenna.

post-852398-0-29710900-1361044562.jpg

Info :

Dla pierwszej osoby która wbije 99 lvl.

Jest przewidziana cenna nagroda.

(A jaka to zobaczycie może już w krotce)

Również będzie nagradzane wbijanie co niektórych

lvl przez graczy cennymi nagrodami np. :

*za wbicie 30lvl

*za wbicie 50lvl

*za wbicie 60lvl

* i tak co 10lvl

(nagrody to niespodzianka i żeby nadać grze rywalizacji.

To dodamy ze nagrody za ten rodzaj rywalizacji będą dla

3 pierwszych osób. )

post-852398-0-29710900-1361044562.jpg

Na serwerze również będą przyznawane nagrody,

za zdobywanie itemów bądź ulepszanie ich do +9

Oraz za wiele wiele innych rzeczy ;D

post-852398-0-29710900-1361044562.jpg

Team Serwera:

HA: KamiL

HA: TaveN

GM: GreenGrass

post-852398-0-29710900-1361044562.jpg

Rekrutacja:

GM: Na razie OFF

MODERATOR TS: ON

MODERATOR FORTUM: ON

DJ TS: ON

Najbardziej nam zależy abyście to wy kształtowali serwer,

swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

My chcemy Wam dać

"kawałek kamienia do oszlifowania"

To by było na razie na tyle z naszej strony.

Jeśli coś pominęliśmy ważnego to prosimy pisać

na każde pytanie odpowiemy i wyjaśnimy.

Na czas robienia ss weryfikacyjnych zostało

na serwerze włączony lvl obon Nicku.

W normalnej rozgrywce HW nikt nie będzie mieć.

post-852398-0-24705300-1361050529_thumb.jpg

post-852398-0-09205600-1361050532_thumb.jpg

Pozdrawiamy Team

post-852398-0-90834100-1361051208_thumb.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...