Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje Ludzi Do Klanu Combat3000 W Euro Gunz


kowalskikk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje ludzi do euro gunz minimum 4 ze względu żeby stworzyć klan potrzeba 4 graczy którzy dołączą do klanu minimum lvl 30 ja w tej chwili mam 54 i 70 % a k/d 1056/820 i ratio (56%)

A teraz Co trzeba posiadać

lvl 30

ratio 40 % ratio ci wylicz z kd % więc do kd nie wnikam

Umiejętność k-styl oraz e-styl jak by co to ja douczę k-styl

granie minimalne to 2 godziny dziennie jeśli kogoś niema to nie wnikam w to jeśli ktoś ma kłopoty rodzinne nie wnikam w to a jeśli o naukę chodzi to jak najbardziej liczy się oceny nie gry więc nie musicie się spowiadać ale temu co się nie chce to nie składać podania bo takich nie chcemy .

 

Testy są w 2 formach 1 do fizyczna 2 to porozumiewanie się w grupie czyli w klanie żeby nie było kłótni i wulgaryzmów .

1 test przejście mapki skill czyli testowej umiejętności to pułapki i beczki po których cze ba skakać i ślepe uliczki.

Podam nazwy: SkillMap i inne

Kontakt: GG:17206407

Podania składać w formie postów na forum w tym temacie i na gg

×
×
  • Dodaj nową pozycję...