Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server ~~~~LEGENDERYCRAFT24~~~~ Minecraft [100 slotow] [RPG] [FRAKCJE] [Powiekszony exp] [NO LAG] [NAJLEPSZY SERVER FRAKCJI] [NO WL] [ITEMSHOP]


kotek_xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LegenderyCraft



Informacje.png



strzalka.gif TYP: Wojny gildii/Surival

strzalka.gif Sloty: 50

strzalka.gif Potwory: Wlaczone

strzalka.gif Zwierzęta: Wlaczone

strzalka.gif PvP: Właczone

strzalka.gif Premium: Nie trzeba

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie



strzalka.gifIP: s136.csrv.pl:26813

strzalka.gif IP TEAMSPEAK 3: rs21.teamspeak.pl:3200

strzalka.gif ITEMSHOP :https://craftserve.pl/s/110758/shop



Administracja2.png

Pro100wryj,Adam9147,McJoke,Zubron

Moderator -TigerAO

pluginy.png

Frakcje ,MCMMO,essentials,falsebook



InformacjeDot.png

-Server istnieje od 3 dni gra juz na nim ponad 30 graczy.


-Server dziala 24/7.


-Nie ma lagow.


-Duzo informacji na spawnie.

-5x wiecej EXP-a z Mobow.


-Bardzo tanie ceny VIP i SuperVIP.


-Plugin specjalnie dla Graczy na bramy i mosty (FALSEBOOK).

-Komedna /sethome dla Graczy co poprwia Gre.

-Bardzo Estetyczny spawn.

I wiele wiecej przywileji !!!





Jak powstał server:


Wpadlismy na pomysl z kolegami aby zrobic ,server w grze minecraft


Wszyscy sie zgodzili i postanowilismy kupic server na poczatek 30 slotow

po 3 dniach

server stal juz pełny wiec nie zawachalismy sie dokupic jeszcze 50

slotow aby wszyscy gracze mogli spokojnie wbic na server bez problemu .






REKRUTACJA NA MOD-a I Admini OTWARTA

PODANIA PISAC W KOMENTARZCH:

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

8.Czy masz TeamSpeak3

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre




DZIEKUJE I ZAPRASZAM

Opublikowano

Rekrutacja na admina

 

-Mój nick w grze: Koczkus89

 

1. Wiek : 12 lat.

2. Obycie z komendami : 9/10.

3. Dlaczego ja : Ponieważ poświęcam dużo czasu na grę i Mogę się zająć serwerem.

4. Staż z minecraftem : W minecrafta gram od 8 lat Więc 4 lata to chyba trochę dużo.

5. Staż z serwerami : Na serwerach gram od 4 lat.

6. Tak i to nie jednego bukkit no-hamachi.

7. Na ilu serwerach grałem : Oj długo by liczyć grubo ponad 150.

8. Czy mam TeamSpeak3 : Nie ale mogę pobrać.

9. Ile poświęcam godzin dziennie na grę : Jak przyjdę ze szkoły o 14 to gram do 20 więc poświęcam ponad 6 h.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...