Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skyblock Kwadratowa Masakra od Poniedzialku do Niedzieli 24 godziny na dobe


kokain95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Red and Blue - SkyBlock

informacje.png

strzalka.gif TYP: SkyBlock

strzalka.gif Sloty: 20

strzalka.gif IP: s41.mineserv.eu:12659

strzalka.gif Potwory: Tak

strzalka.gif Zwierzęta: Tak

strzalka.gif PvP: Tak

strzalka.gif Premium: Tak/Nie

strzalka.gif Nether: Nie jest to do końca uzgodnione

strzalka.gif BialaLista: Tak

admini.png

[Właściciel] ActimelPL, [Admin]Vexotian,[Admin]Mstr_Kapusta,[Admin]gDeise

 

pluginy.png

Wszystkie potrzebne

 

inf.png

Start serwera odbędzie się jutro o 19.00
Na serwerze odbędzie się wojna drużyn po wyznaczonym czasie oraz przed wojną będzie 1 lub 2 eventy.
Zapraszam do składania podań wg wzoru :
1. Nick w MC :
2. Czy masz oryginalnego MC :
3. Wiek :
4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw :
5. TeamSpeak :
6. Mikrofon :
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) :
JEŚLI SIĘ DOSTANIESZ TO NA SKYPE PODAM WIĘCEJ INFORMACJI
Jeszcze raz zapraszam do składania podań i pozdrawiam.
Opublikowano
1. Nick w MC : MrKarlos

2. Czy masz oryginalnego MC : Nie ale mialem :/

3. Wiek : 14

4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw : kupa.kupa64

5. TeamSpeak : Tak

6. Mikrofon : Tak

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Mam ale nie nagrywam sorki ;/

Opublikowano
1. Nick w MC :xFresh

2. Czy masz oryginalnego MC :Nie

3. Wiek :13

4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw :mmiikkii11

5. TeamSpeak :Nie

6. Mikrofon :Tak

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Mam kanał ale narazie nic nie nagrywam.


Prosze o szybka odpowiedz

Opublikowano
1. Nick w MC : Neq

2. Czy masz oryginalnego MC : Nie
3. Wiek : 14
4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw : darek7510

5. TeamSpeak : Tak

6. Mikrofon : Tak
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Mam ale nie nagrywam
Opublikowano

1.Nick w MC: Domcio

2.Czy masz orginalnego MC: Nie

3.Wiek:14

4.Odrazu podać skype albo podać skype na pw: dominik.smolag

5.TeamSpeak: Tak

6.Mikrofon: Tak

7.Pytanie dodadkowe (czy masz kanał na YT ,jeśli tak to czy coś nagrasz) :Mam kanał i może oś nagram ale nie mam żadnego programu do pobierania

Opublikowano
1. Nick w MC :damianek1910

2. Czy masz oryginalnego MC :Nie

3. Wiek :12

4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw :widzew191000

5. TeamSpeak :Posiadam

6. Mikrofon :Nie posiadam

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) :mam ale nie nagrywam bez mikro xD
Opublikowano
1. Nick w MC :lucxy55
2. Czy masz oryginalnego MC : Nie Posiadam.
3. Wiek : 13
4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw : wiktor.zbroslawice
5. TeamSpeak : Posiadam
6. Mikrofon : Posiadam
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Tak Mam (45 Widzów) www.youtube.com/lucxyX55


Składam Też Podanie za Kuzyna.

 

1. Nick w MC :timbek08pl
2. Czy masz oryginalnego MC : Nie
3. Wiek :12
4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw : Bartosz.liszka2
5. TeamSpeak : Posiada
6. Mikrofon : Posiada
7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Nie Posiada
Opublikowano

1. Nick w MC :Zelacks

2. Czy masz oryginalnego MC : Niestety nie :<

3. Wiek : 14

4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw : Podam na pw :)

5. TeamSpeak : a no mam :D

6. Mikrofon : pewnie

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) Nie zamierzam zaczynać narazie kariery na yt ;]
Opublikowano

1. Nick w MC : SkateSkill

2. Czy masz oryginalnego MC :Tak

3. Wiek :15

4. Odrazu podac Skype albo podac skype na pw : Skype ; mikiziomal3

5. TeamSpeak : Nie

6. Mikrofon : Tak

7. Pytanie dodatkowe (czy masz kanał na YT, jeśli tak to czy coś nagrasz) : Tak mam www.youtube.com/pspniszczyciel

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Dzieki , lecz nie ma mnie na white list ;s



piszesz ze dzisiaj otwarcie , masz jeszcze 34 minuty :P



tak pisze jak chcę wbić na serwer , zmień ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...