Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Build] Garen


Screatio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje builld na Garena na rankedy.

Solo Top - ogólnie zawsze sam musze grać , więc potrzeba build tanky / off tank ad.

 

I co do run czy takie są ok?

 

9x Armor penetration 1,28

9x Armor 1,41

9x Magic resist 1,34

3x Armor Penetration 2,56

 

Mastery 9/21

 

Dodam że staty zawsze na + .

U2NyZWF0aW9fX19ldW5lX19fMzA3X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fN19fX25vbmVfX18yMUZGRkZfX19zb2xv.png
Opublikowano

Runy bardzo złe, Esencje weś AD, Marki również AD, a glyphy mres per lvl. Co do buildu:

mercki,BC,FM,Sunfire Cape jak dla mnie to core i w tym momencie składasz albo bardziej defensywnie atme i moma lub bardziej ofensywnie warmoga i IE.

 

Long Sword + 2 potki na start na przeciwników których zmiażdzysz na linii, w przeciwniym wypadku cloth armor/crystaline flask + poty, rushujesz brutalizera, phage, kupujesz mercki i kończysz BC a potem FM

Opublikowano

Napisałeś runy po angielsku to czego nie rozumiesz, wtf ? To se przetłumacz nazwy ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buty merkurego > czarny tasak > lodowy młot > słoneczna peleryna i tutaj zależne od sytuacji warmog i ostrze nieskończeności lub włócznia atmy i paszcza malmoritusa

Opublikowano

Runy bardzo złe, Esencje weś AD, Marki również AD, a glyphy mres per lvl. Co do buildu:

mercki,BC,FM,Sunfire Cape jak dla mnie to core i w tym momencie składasz albo bardziej defensywnie atme i moma lub bardziej ofensywnie warmoga i IE.

 

Long Sword + 2 potki na start na przeciwników których zmiażdzysz na linii, w przeciwniym wypadku cloth armor/crystaline flask + poty, rushujesz brutalizera, phage, kupujesz mercki i kończysz BC a potem FM

Sam jestes kurwa zły. Runki ma takie o, zmienił bym tylko czerwone na dmg. W early ad sie bardziej przyda, ale w late armor pene. Co do piersiówki to jest nam średnio potrzebna bo nie mamy many. Według mnei dobry build:

 

-merce (chwytają za serce :D)

-plemienna

-słoneczna peleryna

-tasak/lodowy młot

-ostrze nieskończoności/krwiopijec

-atma/rtęciowy bułat

 

Ogólnie jesteśmy nie do zabicia, wbijamy w teamfight, e uciekamy z w i q a drużyna właśnie kończy ostatniego gracza w enemy, gg (zakładam że nie grają z tobą panowie, którzy grają na boty do 30)

Opublikowano

co do garena garen to off-tank build taki tabi ninja 1 plemienna zbroja 2 ostrze niekonczonosci 3 taki niebieski luk co sie sklada z kilofa i miecza za 400 4 to slonecza peleryna 5 kolczasta kolczuga 6 czarny tasak mysle ze pomoglem :)



co do garena garen to off-tank build taki tabi ninja 1 plemienna zbroja 2 ostrze niekonczonosci 3 taki niebieski luk co sie sklada z kilofa i miecza za 400 4 to slonecza peleryna 5 kolczasta kolczuga 6 czarny tasak mysle ze pomoglem :)

Opublikowano

Build Tank ( Praktycznie bez DMG, prócz Ulti i Q )

 

-Merce

-Plemienna Zbroja

-Słoneczna Peleryna

-Czarny Tasak

-Lodowy Młot

-Anioł Stróż

 

Build Tank, AD

 

-Merce

-Lodowy Młot

-Ostrze nieskończoności

-Czarny Tasak

-Lodowy Młot

-Plemienna Zbroja/Anioł Stróż

Opublikowano

Jakie praktycznie bez dmg ? Co ty gadasz ? Garen jako offtank bije ogromny dmg z Q, E i ulti wystarczający aby zabić z nich ADC/APC...... Jedynie offtank, anioł stróż ? Na co ANIOŁ STRÓŻ na ad bruiserze ? Mom składasz jako ostatni. W drugim buildzie nieźle dojebałeś, drugi fm ? Pasywka jest Unique ..........

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...