Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Neverast [Nowy Tryb][xSlotow][Nowe Itemy][Takiego Serwer Niebyło] !


liarek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2222222222222222g.png


61111111111.png

Cześć, dziś postanowiłem zrobić nowy oryginalny serwer jakiego nigdy nie było!

Na początku pomysł, innowacyjny i nie łatwy, potem zmieniłem zdanie :)

Bez problemu znalazłem potrzebne mi pluginy na serwer, a ich konfiguracja była dziecinnie prosta...

Tak więc może wyjaśnię :

Neverast - Czemu ? Nie wiem , brzmi fajnie,oryginalnie bajkowo :>

Ilość slotów ? - Na razie się jeszcze nie zdecydowałem, lecz na pewno +50,

raczej wiadomo że jak dużo osób zagra to się powiększy z tym nie ma problemu :]

Teraz przejdę do trybu, który sam w sobie jest stary, lecz oryginalnie odnowiony o nowe przedmioty, system ubierania ekwipunku

w zależności od zdobytego poziomu za zabicia potwór,zwierząt oraz nowe nie spotykane dostawanie doświadczenia za zabicie osoby,

i nie chodzi tu o poziom przy nicku na chacie z pluginy pvplevels :] Lecz o dostawanie doświadczenia ,które możemy wykorzystać m .in. do

ulepszania naszych przedmiotów !



beznazwy2ra.png



Pewnie zastanawiacie się o co chodzi z tymi nowymi przedmiotami, i myślicie ,że chodzi tu też o nowy launcher, lecz nie :> ,

robi to za nas plugin więc bez problemu możemy grać na starym dobrym Minecraftcie, może przejdę do rzeczy -

A więc zaczniemy od nowych strzał i ich sposobów wytworzenia :

Trująca Strzała :

Co robi ? - Zatruwa na określony czas :)

Sposób wytworzenia :

511ea165e16d7.png

Ognista Strzała :

Co robi? - Zapala na określony czas :)

Sposób wytworzenia :

511ea308ae21e.png

Twarda Strzała :

Co robi? - Rozwala szkło,zabiera 1,5 obrażeń więcej !

Sposób wytworzenia :

511ea36339e3d.png

Żelazna Strzała :

Co robi? - Zabiera 10 pkt życia (5 Serc)

Sposób Wytworzenia :

511ea3d33ab55.png

Diamentowa Strzała :

Co robi? - Zabiera 20 pkt życia (10 Serc Max.)

Sposób wytworzenia :

511ea43f0d13b.png

Super Sonic :

Co robi? - Rozwala od 1 do 4 klocków (bez obsydianu bedroca i stone), jej prędkość jest 15x Normalna ! ,

Jako ,że jest tak silna, zwykły łuk pozwala tylko na 11 strzałów tą strzałą.

Sposób wytworzenia :

511ea4e5abf13.png

Jak wybierać, strzałę którą chcemy wystrzelić ? Klikamy LPM ( Lewy przycisk myszy) trzymając w ręce łuk.

No to teraz coś związanego z ekwipunkiem :>,a co w nim nowego ?

1. Możliwość wytwarzania butów szybkości, lub z skóry królika.

Co robią : Buty Szybkości - jumpboost x3 ,Możliwość zrobienia tylko złotych!

Sposób wytworzenia ?

1x Diamentowe buty i 1x Złote buty - wsadzamy do craftingboxa i odbieramy owe buty !

2. Hełm Górnika.

Co robi ? - Pozwala na szybsze wykopywanie surowców !

Sposób wytworzenia :

Hełm tylko żelazny i dodajemy pochodnie !

3. Spodnie biegacza.

Co robią ? - Speedboost x3 , Możliwość zrobienia tylko skórzanych !

Sposób wytworzenia :

1x Spodnie skórzane 1x Piórko !

4. Ubranie Assassina :

Co robią ? : Obrażenia zadane na kucaniu są podwojone !

Sposób wytworzenia :


Tylko i wyłącznie skórzane !

1x Klata piersiowa skórzana + 1x diamentowy miecz!


Teraz przejdę do systemu zakładania ekwipunku !

A więc :

By założyć skórzane ubrania wymagany jest 0 poziom !

By użyć drewnianych narzędzi potrzebny jest 0 poziom !

By założyć żelazną zbroje wymagany jest 15 poziom !

By użyć kamiennych narzędzi wymagany jest 5 poziom !

By założyć zbroje ze złota potrzebny jest 20 poziom !

By użyć żelaznych i złotych narzędzi potrzebny jest 20 poziom !

By założyć diamentową zbroje potrzebny jest 30 poziom !

By używać diamentowych narzędzi potrzebny jest 30 poziom !

By używać łuku potrzebny jest 5 poziom !


Teraz do systemu gildii i reszty !


Gildie z factions ! Jeśli nie jesteśmy w żadnej gildii postrzegamy wszystkich jako neutralnych !

Jeśli jesteśmy w gildii to członków postrzegamy jako sojuszników (mają nick na zielono nad głową) ,a wrogów jako

przeciwników (mają czerwony nick nad głową) , reszta neutralny !


Diamenty,złoto,szmaragdy,żelazo wypada z kamienia !

Diament - 0.2 %

Złoto - 0.5 %

Szmaragd - 0.3%

Żelazo - 5%


Z każdego moba ,mam szansze zdobyć dodatkową dawkę dropu , + z zombie wypadają kości i głowa steava ! (Szansa to 0.25%)

Losowe ilości.

Za zabicie gracza otrzymujemy zawsze 1 poziom mamy 10 to 11 mamy 30 to 31 !

Gildie tworzymy za kasę , kasę zdobywamy tylko i wyłącznie za sprzedasz surowców (Diamenty,Złoto,Żelazo,Szmaragdy)

Koszt : 300 Talarów !

1x diament = 10 talarów

1x Złoto = 3 talary

1x Żelazo = 1 talar

1x Szmarag = 5 talarów


Drogie , Claimowanie terenu ! Teren jest drogi ! Kwadrat 15x15 = 50 talarów !

Dodano system levelowania narzędzi i zbroji ! Teraz stół do enchantu nie działa ! czyli jak robimy bonusy ?

otóż właśnie : 1 hit = 1 pkt 100 pkt równa sie lvl - max 30 co kilka lvl zmienia kolor nazwa i dodaje sie bonus typu obrony więcej czy zadawanych obrażeń :)

wykopujać np ok. 300 surowcow zdobywamy 2x szybsze wydobywanie + enchant unbreaking ! Teraz kazdy bedzie używać kowadła ,by łączyć poniszczone przedmioty z super bonusami bo nie bedzie enchantu, tylko ksiazki działają :) tak więc czekam tylko na serwer :)


No jak narazie było by to na tyle :)

Start : Ok.20 Lutego ! Szukamy budowniczych !


giphy.gif

Opublikowano

No muszę przyznać że bardzo ciekawie się zapowiada, można wiedzieć jaki to plugin na ulepszanie zbroi?

no nie wiem :), a co do serwa , to własnie został zrobiony spawn i arena pvp :) poprawilem permissions i pluginy reszte :)

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...