Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BongoCraft [10slotów] [KwadratowaMasakra3] [24/7] [WL]


kamyk1036

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na serwer


w stylu Kwadratowej Masakry sezonu 3



Informacje:


IP: s139.csrv.pl:27554


Wersja: 1.4.6/1.4.7


WL: ON


Potwory: ON


Zwierzęta: ON


PvP: Tylko na wojnie



Pluginy:


Tajemnica



Administracja:


MinecraftDisco ThePolishPig Na serwerze nie mają op'a



Podania:


Nick w Minecraft:


Wiek:


Coś o sobie:


Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:

Opublikowano

 

Nick w Minecraft:Tubecki

Wiek:15

Coś o sobie:Lubię placki,lubię współpracę,oraz wojny,potrafię robić mobspawner jak i generator cobla i śniegu :>

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Ponieważ jestem ogarnięty posiadam mikro,skypa,ts'a i uwielbiam rozwalać zamki przeciwnej drużynie !!!

Opublikowano

 

Nick w Minecraft:Tubecki

Wiek:15

Coś o sobie:Lubię placki,lubię współpracę,oraz wojny,potrafię robić mobspawner jak i generator cobla i śniegu :>

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Ponieważ jestem ogarnięty posiadam mikro,skypa,ts'a i uwielbiam rozwalać zamki przeciwnej drużynie !!!

Już Cię dodaję

Opublikowano

 

Nick w Minecraft:Jojtek

Wiek:14

Coś o sobie:Lubie minecrafta , mam doswiadczenie gram od wersji 1.7.3 lubię budować takie różne ; 3

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Ponieważ jestem ogarnięty posiadam mikro,skypa,ts'a i lubie walczyc Hehe :3

Opublikowano

 

Nick w Minecraft:Jojtek

Wiek:14

Coś o sobie:Lubie minecrafta , mam doswiadczenie gram od wersji 1.7.3 lubię budować takie różne ; 3

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Ponieważ jestem ogarnięty posiadam mikro,skypa,ts'a i lubie walczyc Hehe :3

Przyjęty jak będę na serwerze dam ci rangę Red lub blue

Opublikowano

Nick w MineCraft : Swatina

Wiek: 17 za 2 miesiące
Coś o sobie : Gram tylko w MineCraft więc poświęce wolny czas na granie na tym serverze
Dlaczego ty : Lubie KwadratowąMasakre bo jest tam niezła jatka i namnadzieje ,że współpraca :)Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego podania na gracza w twoim serverze KM

Opublikowano

Nick w Minecraft:MegaSzymonPL



Wiek:13


Coś o sobie:Cos o sobie:Mam na imię szymon lubię grać w koszykowkę i piłkę nożną moje hobby to zbieranie znaczkow


Dlaczego chcesz grać na tym serwerze:Bo lubię takie serwy :D

Opublikowano

Nick w Minecraft: fidosek


Wiek: 18


Coś o sobie: Jestem dobrym czlowiekiem jak jezus


Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Ogolnie z nudy i lubie takie servy :)

a Tu podanie kolegi ktory nie ma konta na mpc



Nick w Minecraft: dawid1270


Wiek: 16


Coś o sobie: Spokojny , mily , dobry


Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Lubie grac na takich serwerach :) Nie czituje , nie klne :)

?????

Opublikowano

 

Nick w Minecraft: Rezor111

Wiek: 13

Coś o sobie: Jestem miłym graczem, trenuje JUDO oraz jestem cierpliwy :)

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Ponieważ nigdy nie grałem na tego typu serverze :)

Opublikowano

Nick w Minecraft: BassWoy
Wiek: 13
Coś o sobię: Mam na imię Dominik, lubię grać w piłkę nożną i koszykówkę
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Bo lubie serwery tego typu ;3

Opublikowano

Nick w Minecraft:Wojtula


Wiek:11


Coś o sobie:Lubie minecraft


Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Lubie takie serwery. Jestem ogrniety

 

i

 

Nick w Minecraft: szymon84


Wiek: 10


Coś o sobie: Lubie grac w rózne gry np. Assasin creed czy FarCry. Lubię placki.


Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Chcialbym wejsc na serwer Kwadratowa Masakra i moze ten bedzie podobny.

Opublikowano

Nick w Minecraft:kubulany
Wiek:13
Coś o sobię: Mam na imię Kuba. Jestem miłą i sympatyczna osobą. Lubie grać w minecrfta.
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze: Bo lubię tą serie. Chciałbym zagrać na serwie innym od innych.






Opublikowano

Nick w Minecraft:matikmz

wiek:16lat

Coś o sobie: no nie wiem lubię grać w Minecrafta, mam mikro i ts

dlaczego chcesz grać na tym serwerze: chcialbym zobaczyc jak sobie poradze ;)

Gif OFF.

By ME ; D

Opublikowano

Nick w Minecraft: Remik68

Wiek : 12 :)

Coś o sobie : Lubię sport i informatykę , jak na wiek jestem w 100% ogarnięty :) Jestem miły

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze : Lubię serwery typu KM , Chcę chociaż poczuć się w gronie Kwadratowej Masakry :) , Nie grifuję , Pomagam :)

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...