Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Neverast [Nowy Tryb][xSlotow][Nowe Itemy][Takiego Serwer Niebyło] !


liarek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2222222222222222g.png
61111111111.png
Cześć, dziś postanowiłem zrobić nowy oryginalny serwer jakiego nigdy nie było!
Na początku pomysł, innowacyjny i nie łatwy, potem zmieniłem zdanie :)
Bez problemu znalazłem potrzebne mi pluginy na serwer, a ich konfiguracja była dziecinnie prosta...
Tak więc może wyjaśnię :
Neverast - Czemu ? Nie wiem , brzmi fajnie,oryginalnie bajkowo :>
Ilość slotów ? - Na razie się jeszcze nie zdecydowałem, lecz na pewno +50,
raczej wiadomo że jak dużo osób zagra to się powiększy z tym nie ma problemu :]
Teraz przejdę do trybu, który sam w sobie jest stary, lecz oryginalnie odnowiony o nowe przedmioty, system ubierania ekwipunku
w zależności od zdobytego poziomu za zabicia potwór,zwierząt oraz nowe nie spotykane dostawanie doświadczenia za zabicie osoby,
i nie chodzi tu o poziom przy nicku na chacie z pluginy pvplevels :] Lecz o dostawanie doświadczenia ,które możemy wykorzystać m .in. do
ulepszania naszych przedmiotów !
beznazwy2ra.png
Pewnie zastanawiacie się o co chodzi z tymi nowymi przedmiotami, i myślicie ,że chodzi tu też o nowy launcher, lecz nie :> ,
robi to za nas plugin więc bez problemu możemy grać na starym dobrym Minecraftcie, może przejdę do rzeczy -
A więc zaczniemy od nowych strzał i ich sposobów wytworzenia :
Trująca Strzała :
Co robi ? - Zatruwa na określony czas :)
Sposób wytworzenia :
511ea165e16d7.png
Ognista Strzała :
Co robi? - Zapala na określony czas :)
Sposób wytworzenia :
511ea308ae21e.png
Twarda Strzała :
Co robi? - Rozwala szkło,zabiera 1,5 obrażeń więcej !
Sposób wytworzenia :
511ea36339e3d.png
Żelazna Strzała :
Co robi? - Zabiera 10 pkt życia (5 Serc)
Sposób Wytworzenia :
511ea3d33ab55.png
Diamentowa Strzała :
Co robi? - Zabiera 20 pkt życia (10 Serc Max.)
Sposób wytworzenia :
511ea43f0d13b.png
Super Sonic :
Co robi? - Rozwala od 1 do 4 klocków (bez obsydianu bedroca i stone), jej prędkość jest 15x Normalna ! ,
Jako ,że jest tak silna, zwykły łuk pozwala tylko na 11 strzałów tą strzałą.
Sposób wytworzenia :
511ea4e5abf13.png
Jak wybierać, strzałę którą chcemy wystrzelić ? Klikamy LPM ( Lewy przycisk myszy) trzymając w ręce łuk.
No to teraz coś związanego z ekwipunkiem :>,a co w nim nowego ?
1. Możliwość wytwarzania butów szybkości, lub z skóry królika.
Co robią : Buty Szybkości - jumpboost x3 ,Możliwość zrobienia tylko złotych!
Sposób wytworzenia ?
1x Diamentowe buty i 1x Złote buty - wsadzamy do craftingboxa i odbieramy owe buty !
2. Hełm Górnika.
Co robi ? - Pozwala na szybsze wykopywanie surowców !
Sposób wytworzenia :
Hełm tylko żelazny i dodajemy pochodnie !
3. Spodnie biegacza.
Co robią ? - Speedboost x3 , Możliwość zrobienia tylko skórzanych !
Sposób wytworzenia :
1x Spodnie skórzane 1x Piórko !
4. Ubranie Assassina :
Co robią ? : Obrażenia zadane na kucaniu są podwojone !
Sposób wytworzenia :
Tylko i wyłącznie skórzane !
1x Klata piersiowa skórzana + 1x diamentowy miecz!
Teraz przejdę do systemu zakładania ekwipunku !
A więc :
By założyć skórzane ubrania wymagany jest 0 poziom !
By użyć drewnianych narzędzi potrzebny jest 0 poziom !
By założyć żelazną zbroje wymagany jest 15 poziom !
By użyć kamiennych narzędzi wymagany jest 5 poziom !
By założyć zbroje ze złota potrzebny jest 20 poziom !
By użyć żelaznych i złotych narzędzi potrzebny jest 20 poziom !
By założyć diamentową zbroje potrzebny jest 30 poziom !
By używać diamentowych narzędzi potrzebny jest 30 poziom !
By używać łuku potrzebny jest 5 poziom !
Teraz do systemu gildii i reszty !
Gildie z factions ! Jeśli nie jesteśmy w żadnej gildii postrzegamy wszystkich jako neutralnych !
Jeśli jesteśmy w gildii to członków postrzegamy jako sojuszników (mają nick na zielono nad głową) ,a wrogów jako
przeciwników (mają czerwony nick nad głową) , reszta neutralny !
Diamenty,złoto,szmaragdy,żelazo wypada z kamienia !
Diament - 0.2 %
Złoto - 0.5 %
Szmaragd - 0.3%
Żelazo - 5%
Z każdego moba ,mam szansze zdobyć dodatkową dawkę dropu , + z zombie wypadają kości i głowa steava ! (Szansa to 0.25%)
Losowe ilości.
Za zabicie gracza otrzymujemy zawsze 1 poziom mamy 10 to 11 mamy 30 to 31 !
Gildie tworzymy za kasę , kasę zdobywamy tylko i wyłącznie za sprzedasz surowców (Diamenty,Złoto,Żelazo,Szmaragdy)
Koszt : 300 Talarów !
1x diament = 10 talarów
1x Złoto = 3 talary
1x Żelazo = 1 talar
1x Szmarag = 5 talarów
Drogie , Claimowanie terenu ! Teren jest drogi ! Kwadrat 15x15 = 50 talarów !
Dodano system levelowania narzędzi i zbroji ! Teraz stół do enchantu nie działa ! czyli jak robimy bonusy ?
otóż właśnie : 1 hit = 1 pkt 100 pkt równa sie lvl - max 30 co kilka lvl zmienia kolor nazwa i dodaje sie bonus typu obrony więcej czy zadawanych obrażeń :)
wykopujać np ok. 300 surowcow zdobywamy 2x szybsze wydobywanie + enchant unbreaking ! Teraz kazdy bedzie używać kowadła ,by łączyć poniszczone przedmioty z super bonusami bo nie bedzie enchantu, tylko ksiazki działają :) tak więc czekam tylko na serwer :)
No jak narazie było by to na tyle :)
Start : Ok.20 Lutego ! Szukamy budowniczych !

 

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...