Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Antisa.eu - Reaktywacja o 360 stopni! Drogi graczu daj nam 2 szansę !


Laurt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.jpg
Witaj drogi graczu w zapowiedzi - Antisa.eu !
Chcemy Cię serdecznie zaprosić do ponownej gry na naszym serwerze !
A za razem przeprosić za głupstwo i nie odpowiedzialność byłych administratorów.
Od czasu wyłączenia Antisy , zmienił się cały TEAM - a co za tym ?
Nie powtórzy się taka sama sytuacja jak na poprzedniej odsłonie , nie będzie wspomagania graczy.

Gwarantujemy teraz stabilność i doskonałą grywalność na naszym serwerze.

CO Z SMOCZYMI MONETAMI Z POPRZEDNIEJ ODSŁONY ?


Jeżeli posiadasz drogi graczu dalej swój kod , możesz go użyć ponownie na smocze monety.
Zakładamy że połowa byłych graczy już pewnie usunęła kody , więc postanowiliśmy dać wraz z datą startu po 50% wszystkich rat.
Korzystając z sytuacji , ceny w sklepie zmienią się o 360 stopni , serwer z harda stał się mediumem.

informacje.jpg
strglowna.png
www.Antisa.eu
Aktualnie strona jest modyfikowana , dodajemy kilka opcji lub zmieniamy pozostałe.
A to tylko z tego powodu by umilić wam komfort gry.

Strona główna - oficjalna będzie dostępna w jutrzejszym dniu od godziny 11:00

Na ten czas możemy zaprosić was na serwerowy czat , który znajdziecie na naszej stronie.
Serdecznie zapraszam

download.png
KLIENT
Klient będzie dostępny dzisiaj w godzinach wieczornych , myślimy że maksymalnie koło 21.
Mamy przygotowane dla was już specjalne , opłacone hostingi pod klienta ( FAST DLL )
No to cóż , polecam czekać :)

infogra.png

MAKSYMALNY POZIOM:

Na naszym serwerze maksymalnym poziomem będzie jak na razie 200 poziom.
Oczywiście wraz z rozwojem serwera , będą wprowadzane aktualizacje .
Mamy przygotowane dla was , wiele atrakcji :)

PUNKTY STATUSU:

Postanowiliśmy iż najlepszym rozwiązaniem będzie udostępnienie wymaksowania statusu do 120 punktów.
Miejmy nadzieję że pojedynki będą krwawe i pełne emocji :)


BIOLOG:

Na naszym serwerze zalecamy , bardziej polecamy wykonywanie biologa.
Biolog zawita nas od 30 poziomu aż do 195 , więc myślę że jest co robić :)


TYP SERWERA:

Typ serwera trudno jest tutaj nam określić , jest bo bardziej taki twardy medium.
Gracz by coś osiągnąć będzie musiał się po prostu wysilić :)
Miejmy nadzieję , że przypadnie wam ten typ do serca.

RATY:

Raty na serwerze Antisa będą szczerze mówią dziwne.
Będzie mieszane zdobywanie doświadczenia ( poziomów ) - Raz łatwiej raz gorzej.
Sumując , raty na oko to ok.
EXP : 300%
Drop yang : 200%
Drop : 400%


23.gif


Na serwerze zaobserwujecie nowe miasta :)
Mam nadzieje że będą się wam podobać :)


1.jpg



Arena treningowa będzie dostępna u Yonaha ( znajduje się w m2 )
Można wyzwać każdego przeciwnika , na pełen wrażeń pojedynek ..
Cała walka trwa 3 rundy , więc po prostu wygra lepszy !



2.jpg

Dom aukcyjny będzie znajdywał się w każdym M1
By wystawić przedmiot , będziemy musieli po prostu go przeciągnąć na NPC
Dalsze opcje zobaczcie sobie sami :) !

3.jpg

Swoje przedmioty możemy wystawić za możliwości podane wyżej .
Po wykonaniu wszystkich formalności , przedmiot zostaje umieszczony na stronie w dziale : Dom Aukcyjny
Lecz proszę pamiętać , jeżeli chcesz wystawić przedmiot który co dopiero zdobyłeś , musisz odczekać 15 minut by go wystawić , to samo tyczy bonów.
Więc drogi graczu , proszę ! Stosuj się tych reguł !

4.jpg


Każdy gracz na start otrzyma wyregulowany ekwipunek , zdatny do początkowej gry.
Oczywiście na serwerze zawita także skrzynia , petów no ale dowiecie się sami później więcej.

5.jpg

Aby zniszczyć przedmiot musimy go po prostu przeciągnąć na Handlarkę Różności.
Pamiętaj lecz że po usunięciu przedmiotu nie ma żadnych możliwości by dany przedmiot przywrócić.

6.jpg


Wierzchowce zostały rozdzielone na dwie części: do 30 poziomu konia.

[ 11-22 ] Konie zwykłe
[ 23-30 ] Wierzchowce
Na start otrzymujemy 20 poziom konia.


Aby ulepszyć poziom konia trzeba posiadać odpowiednią ilość medali konnych
(usunięty drop z małp, dodany do metinów, bossów i pewnej szkatułki),
pieniędzy. Nie zawsze trening się powiedzie. Poniżej zaprezentuję, jak
przedstawia się tabela ulepszania konia. Przedmioty i pieniądze rosną, a
szansa na pomyślne zakończenie treningu spada proporcjonalnie.


Trening konny na 21 poziom
Medale Konne: 1
Yang: 10.000.000
Szansa na pomyślne zakończenie treningu: 100%
...
Trening konny na 30 poziom

Medale Konne: 10
Yang: 100.000.000
Szansa na pomyślne zakończenie treningu: 10%

7.jpg


Piekielne Katakumby są prawie identyczne, jak na globalnych serwerach Metin2.
Wejście na Antise.eu jest dostępne od 100 poziomu w górę.
By dostać się do katakumb trzeba posiadać 3osobowe (PT)



[POZIOM1] Wydropić Klucz Kryształu Duszy i przenieść przez lidera na Statuę Kudy na środku mapy.
[POZIOM2] Odnaleźć drogę do Żółwiej Skały, następnie lider musi przekazać Zasuszoną Głowę owej skale.
[POZIOM3] Zniszczyć prawidłowy Metin Odwetu.
[POZIOM4] Odnaleźć drogę do teleportera.
[POZIOM5] Należy zdobyć Upiorny Totem z Tartarów, a następnie przenieść go na Bazaltowy Obelisk na środku mapy.
[POZIOM6] Zniszczyć potwory razem z Charonem.
[POZIOM7]
Zniszczyć Azraela.

11.jpg

By dostać się do komnaty pająków musimy się udać do NPC który znajduje się na końcu mapy - Lochów Pająków V3
Dungeon w zasadzie jest krótki , może przedstawmy jego przebieg :


[POZIOM1] Musimy zniszczyć 300 Czarnych Pająków, aby zezłościć prrzywódcę.
[ KOKONY PAJĄKA DODAJĄ BONUSY - 250 ATAKU / 10% NA POTWORY ]

[POZIOM2] Pokonajcie Elit. Królową Pająków.

[POZIOM3] Jeden z graczy utracił -150 punktów obrony, musicie w walce z pająkami
wytrzymać minimum 2minuty, gdy umrzecie dungeon kończy się
niepowodzeniem.


[POZIOM4] Zniszczcie Przywódcę Pająków.


12.jpg



Wejść można posiadając przynajmniej 90 poziom, oraz tylko raz na 30minut.

Osoba zamykająca Świątynię ustala 6-cio cyfrowe hasło dla swoich
znajomych oraz przekazuje Duchowi Sura 3x Kręty Klucz.
Po przeteleportowaniu się pozostali członkowie mają tylko 5minut, aby
dołączyć do przywódcy, który musi podać pozostałym tajemny kod. Od
momentu wejścia pierwszej osoby do Świątyni mamy aż
30 minut na
zniszczenie silnego Smoka.

13.jpg


W lochach każdą postać czeka indywidualne starcie z przeróżnymi
potworami, które są dostosowane do profesji postaci. Przyznajemy, że
właśnie ten aspekt zajął nam najwięcej czasu, bowiem nie jest łatwo
dostosować każdego potwora do każdej klasy tak, by była wyrównana walka.
W tym celu drążyliśmy masę testów, oraz korekt. Ocenę efektu końcowego
oczywiście pozostawiamy wam, chociaż z naszej perspektywy wykonanie jest
dopięte na ostatni guzik.
Przygodę z lochami gracz zaczyna z chwilą
zdobycia owego klucza
: lochy1_zps7e40afc6.png.
Możliwość dropu pierwszego klucza jest możliwa dopiero po osiągnięciu
80 poziomu postaci. Zdobyć go można ze wszystkich mobów na naszym
serwerze, co oznacza że jego drop może wystąpić zarówno przy expieniu,
jak i przy wyprawie na bossy. W momencie posiadania owego klucza, gracz
udaje się do swojego instruktora mocy, aby odblokować pierwszy poziom
lochów:
Lożę Władców. Jego przeciwnikami będzie siedem potworów, z
których każdy kolejny jest silniejszy od poprzedniego. Gracz po
zaakceptowaniu pojedynku, przenoszony zostaje na osobną lokalizację,
gdzie w ciągu dwóch minut musi pokonać przeciwnika. Jeżeli mu się uda,
wówczas gracz posiada zaliczonego pierwszego potwora z lochów, a jako
wynagrodzenie gracz otrzymuje ~ 20% doświadczenia, oraz szanse na drop
rzadkich ulepszaczy. Do lochów możemy wchodzić co trzy godziny. Oznacza
to, że zarówno w momencie porażki jak i zwycięstwa, jesteśmy zmuszeni
odczekać ten czas by przystąpić do kolejnego pojedynku. Wyjątkiem jest
posiadanie Eliksiru Wielosokowego
70056_zps50d10ae0.png,
dzieki któremu możemy od razu przystąpić do kolejnego pojedynku. Po
pokonaniu wszystkich siedmiu potworów w lochach, gracz otrzymuje stały
bonus do postaci, oraz 100% szanse na drop rzadkiego ulepszacza z
ostatniego potwora. Dopiero po wyeliminowaniu wszystkich potworów gracz
może za okazaniem kolejnego klucza:
lochy2_zps88071041.png
Dostać się na drugi poziom lochów, czyli Koloseum. Klucz do koloseum
dropi dopiero od 100 poziomu postaci. Idąc tym samym krokiem, po
osiągnięciu 120 poziomu, oraz po pokonaniu potworów z drugiego lochu,
gracz za okazaniem ostatniego klucza
: lochy3_zps7677b962.png Ma możliwość stoczenia walk w ostatnim lochu, czyli Arenie.


14.jpg



Dungeon na poziom 120, można wejść tylko w grupie oraz tylko raz na 24 godziny,
żaden przedmiot nie eliminuje czasu oczekiwania. Wymagania na tej mapie
są bardzo wysokie przez np. silnie potwory, czy bossy. Mamy 45 minut na
przejście całej mapy.


[iNFORMACJE O DUNGEONIE]

[POZIOM1] Odszukajcie najbliższą osobę, aby powiedziała, jak dostać się do najsilniejszego potwora.
[POZIOM2] Zniszczcie 500 obrońców przywódcy.
[POZIOM3] Zniszczcie zastępce bossa.
[POZIOM4] Zniszczcie wszystkie metiny, które staną na drodzę, nie ginąc, bo grozi to wyrzuceniem wszystkich z Osady.
[POZIOM5] Pokonajcie wszystkich strażników miasta, a następnie przekażcie wszystkie Części Medalu Staremu Kowalowi.
[POZIOM6] Pokonajcie najsilniejszego stwora.

15.jpg
16.jpg


Piekielna Wrota dzielą się na 5 etapów
Aby się tam dostać musimy podejść do specjalnego NPC , który znajduje się w ukryciu :)


[POZIOM1] Wybicie 500 strażników Piekielnych Wrót , pokonanie metina wrót.
[POZIOM2] Pokonanie 2 wysłanników króla Podziemnych Wrót
[POZIOM3] Zniszczenie 10 kamieni wrót w czasie 10 minut
[POZIOM4] 5 minut przetrwania , zdenerwowany król wysyła na Ciebie całą swoją armię.
[NIE MOŻNA ZGINĄĆ]
[POZIOM5] Pojedynek oko w oko z Netheriusem podziemia.


18.jpg

Dostęp do Wymiaru Bogów jest aktywowany z momentem uzyskania 100 poziomu. Na
owym dungeonie będziemy musieli stawić czoła stworom podwładnym Bogom.
Elf, dzięki swoim mocom może im rozkazywać. Pewnego dnia ktoś wpadł na
pomysł, aby ten sposób walki stał się rozrywką codzienną. Wchodząc na
platformę masz nieograniczony czas, jednak im szybciej sobie poradzisz,
tym lepszy czas będzie zapisany na tzw.
Wejście nic nie kosztuje, a możesz sprawdzić się, jak
jesteś silny przeciwko 7 mistykom.


21.jpg



Ziemia obiecana to nie typowy dungeon , by na niego się dostać musimy wydropić przepustkę lub zakupić ją w IS.

Dungeon polega na przetrwaniu 20 fal mobów .
Za każdą falą moby są silniejsze o 50% , lecz po ubiciu każdej fali otrzymujemy po 5% na potwory

Dungeon nie ma limitu czasowego , można wejść w PT lub bez

17.jpg

 


Jak działa system kostiumów?

Kostiumy oraz fryzury będą w przyszłości zakładane na aktualne
uzbrojenie. Można je w każdej chwili zdjąć lub zmienić bez obawy, że
przepadną.



W jaki sposób można zmienić swój kostium i fryzurę?

W okienku wyposażenia znajdziesz pole "Kostiumy". Kliknijcie na nie, aby
otworzyć nowy podgląd. Aby wyposażyć swoją postać w dany kostium/daną
fryzurę, przeciągnijcie ten przedmiot do odpowiedniego pola. Wymienione
przedmioty znajdą się w Waszym ekwipunku.



Kiedy rozpocznie się czas trwania kostiumu i fryzury?

Czas trwania kostiumu rozpoczyna się po umieszczeniu kostiumu lub
fryzury w ekwipunku i będzie on biegł nawet w momencie zdjęcia ich z
wyposażenia.



Mam na sobie jeszcze starą fryzurę. Co mogę z nią zrobić?

Udajcie się z nią do kapitana , który wymieni Waszą obecną fryzurę na
przedmiot odpowiadający nowemu systemowi kostiumów. Wymieńcie swoją
fryzurę jak najszybciej, w przeciwnym razie przepadnie.



Czy nadal mogę korzystać z bonusów swojego uzbrojenia?

Tak, wszystkie atrybuty Waszego uzbrojenia zostaną przeniesione na
kostium lub fryzurę. Jeśli dana część kostiumu posiada swoje własne
bonusy, zostaną one dodane do parametrów Waszego uzbrojenia.


19.jpg

20.jpg
Zielarstwo

jest nową techniką zbierania kwiatów. Z każdej roślinki można wytworzyć
odpowiednią miksturę. Zielarstwo można rozwijać do poziomu G1, które
daje aż 90% na zerwanie kwiata. Na poziomie 1 jest tylko 3%, specjalne
księgi50325_zpsd9022043.png można zdobyć z metinów, bossów oraz po prostu z potworów. Księgę 50325_zpsd9022043.png można czytać raz na 2 godziny, nie działają na nie żadne zwoje i rady. Każdą miksturę można "ulepszyć" Liściem30040_zpsdacb522a.png
ze świątyni. Kwiaty różnią się poziomem rzadkości, który waha się
między 1-3, Rzadkość: 1 znaczy, że łatwo jest znaleźć na mapach kwiata, a
3 mówi, że bardzo trudno. Im wyższy poziom rzadkości, tym bardziej
wartościowe bonusy daje mikstura.


22.jpg

Posiadamy szeroko rozbudowany system petów.
Na start otrzymujemy szkatułkę z której wybieramy swojego zwierzaka , którego posiadamy do końca gry.
Zwierzakom można zmieniać bony , a ich wartości wraz z poziomem peta idą do góry :)
Według mnie jest o co walczyć na naszej słynnej antiskiej arenie :)

23.gif

Na Antisa.eu nie natkniesz się na stare miasta.
Występują u nas 3 nowe królestwa z nowymi mapami , będziecie mieli co zwiedzać :)


24.gif

Zaobserwujesz u nas nowe , własne unikalne bronie .
Potwierdzając to , w grze gdy przybliżysz broń ujrzysz logo antisy.
Nie pokazujemy wam systemu ulepszeń po to tylko by was zaciekawiła gra.
U jest tylko kilka nowych broni , zaledwie garstka :)


Tutaj jeszcze drugi komplet :

25.gif

mowakoncowa.jpg

kiedystart.png

Start nastąpi dnia jutrzejszego - czyli Sobota (16.02.2013r) o godzinie 14:00 / 14:30
Serdecznie chcemy wszystkich zaprosić do wspólnej gry.


Słowem końcowym , jak już wspomniałem u góry - serwer posiada nową administrację , gwarantujemy tym razem pełen profesjonalizm i zero wycieków.
Za poprzednią odsłonę antisy serdecznie przepraszamy i prosimy was o drugą szansę , mam nadzieję że większość z was ją dam na .


Dzisiaj będę jeszcze aktualizował zapowiedź , dojdzie set nowych zbroi + dwie nowe autorskie mapy.

Około godziny 21:30 będzie dostępny już serwer głosowy TS3 .
Serdecznie zapraszam do wyrażania swej opinii na temat serwera - Antisa.eu !

dlagraczy.png

sygnatura.gif


mpc.png

07qm2r.jpg

irtbbf.jpg

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Widze że pliki graysta . :P a i powinno być Opuszczona Osada a nie Ossa.

To nie są pliki graysta :)

Część kupiona , część jest w internecie :)

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Serwer godny uwagi !
Zadne pliki graysta większość można na epvp znaleźć polecam !!

//nieregulaminowa sygnatura

//BR3ND

Opublikowano

Zagram tutaj , najlepsza rzecz to dom aukcyjny :)

Pytania :

 

- Bronie 75 lv gdzie zdobyć ?

-Czy jak wystawimy przedmiot w tym domu aukcyjnym i ktoś to kupi to yangi /sm od razu dostajemy na konto/postać ?

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Będzie ts ? Będzie możliwość porozmawiania z administracją ?

 

Tak będzie ts i jezeli adminstracja bedzie miala czas to na pewno :)

Zagram tutaj , najlepsza rzecz to dom aukcyjny :)

Pytania :

 

- Bronie 75 lv gdzie zdobyć ?

-Czy jak wystawimy przedmiot w tym domu aukcyjnym i ktoś to kupi to yangi /sm od razu dostajemy na konto/postać ?

Bronie 75 szkaty ripa

Otrzymujemy od razu-max5 minut ale by je odebrac idziemy do dozorcy

PROFESJONALNE ATAKI z czołgów ! :)(
KUPIE BETE 5

Opublikowano

Nie rozumiem - Lourt już nie jest na Almantii czy bierze się za kolejny serwer, aby zarobić? :p Zobaczymy jak tym razem wyjdzie, bo serwer godny polecenia, jednak jedna osoba w teamie mi nie pasuje (na poprzedniej wersji wiadomo co było). ;-)

Opublikowano

Prezentuje się świetnie,a co z tego będzie,zobaczymy :)

ronaldinho_and_messi_by_xiced-d5g50vg.pn

Fajny pościk Co ? Aż się prosi o Like !

Opublikowano

 

Reaktywacja o 360 stopni!

 

Obrót o 360 stopni to żadna zmiana... . Serwer nawet, nawet.

cg4h.png


Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl


Opublikowano

Nie rozumiem - Lourt już nie jest na Almantii czy bierze się za kolejny serwer, aby zarobić? :P Zobaczymy jak tym razem wyjdzie, bo serwer godny polecenia, jednak jedna osoba w teamie mi nie pasuje (na poprzedniej wersji wiadomo co było). ;-)

Nadal jestem w team, nie zamierzam odejść, fajna podróba Nellyz ;]

 

@Nie polecam, nawet client zajebany ^^

//nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...