Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkyBlock 1.4.7 Nowy Server Dla fajnów SkyBlocka (Sklep)(Parkoury)(Areny) I Wiele Wiecej Nowy typ wyspy:D Zapraszam


cyran987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP:s7.mineserv.eu:23221

Sloty:20 Niebawem Zwiększymy

PVP:Na Arenach

Premium:Nie

WL:Nie

Zwierzęta:Tak

Nether:Tak

End:Tak Można w sklepie kupic i zrobić :D

Potwory:Tak

 

Zachęcam do kupna Vipa:D

Pluginy

Dobrze dopasowane

 

HeadAdmin

Maniek

Administracja

Assasin

Corvel

Polish

Technik

Niepamietam podam puzniej

Budowniczy

Niedzwiedz

 

Co można zobaczyć niebawem na serverze?

-Możliwe że bedzie dodany plugin Other Drop-Umożliwa zrobienie nowych dropów z Mobów i Blocków.

-Więcej Aren PVP -PVP Drużynowego.

-Survival Games

-Większy Sklep

-Przebudowa spawnu

-I wiele więcej

 

napiszcie co sądzicie o zmianach które mogą sie pojawić na serverze:D

 

server wystartował wczoraj 14.02.2013r więc ciągle jest rozwijany.

 

Zapraszam na server Assasin^

 

Wbijajcie coraz więcej rzeczy pojawia się na serverze czekamy właśnie na was:D

 

Co sie pojawiło od ostatniej doby?

-Sklep Nr2

-Arena Pvp Na Floating Island(Latającej Wyspie) /warp wyspa

-Arena Na Eventy Survival Games

-Nowy Parkourhard

-Sklep (Zbrojownia) można tam kupić itemy wojenne:D

-Arene z Klasami do wybrania -Łucznik-Tank-Wojownik-Assasin- Organizator Ja Assasin

Dziś bd ten event.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

analfabetą to ty jesteś bana dostałeś i co.Na servie nie chcemy noobów jak ty Obrażasz graczy łamiesz regulamin itp więc ty jesteś analfabetą i niedorozwojem A ja Zapraszam Ogarniętych graczy na nasz Server Już jest Sklep Nr2:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zapraszam na serwer , Wszystko w jak najleszym porządeczku !! Administracja jest ogarnięta co jest najważniejsze reszta też jest git ! Wbijać !

Opublikowano

mineskynapis.png



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


INFOPOD.png


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DTYPTYP: Skyblock


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DSlotySloty: 30-50


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DIPIP: s2.pixelteam.net:25745


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DPotworyPotwory: Tak


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DZwierz%C4%99taZwierzęta: Tak


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DPvPPvP: Tak


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DPremiumPremium: Nie


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DNetherNether: Tak


strzalka.gif%5D%5Bcolor=#ffffff%5DBialaListaBialaLista: Nie


strzalka.gif%5DTeamSpeak3:%5Bcolor=#afeeeeTeamSpeak3: s2.pixelteam.net:9989



INFODOD.png



Serwer jest stworzony dla każdego gracza, mapa jest świetnie dopracowana. Posiada wszystkie potrzebne rzeczy takie jakie potrzebuje skyblock, a nawet więcej! Nie będę więcej się rozpisywał, po prostu wejdź zobacz i GRAJ!


Serwer posiada swój serwer TeamSpeak #3 !


IP: s2.pixelteam.net:9989

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mineskynapis.png


 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


INFOPOD.png


strzalka.gifTYP: Skyblock


strzalka.gifSloty: 30-50


strzalka.gifIP: s2.pixelteam.net:25745


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifBialaLista: Nie


strzalka.gif%5DTeamSpeak3:TeamSpeak3: s2.pixelteam.net:9989


 


INFODOD.png


 


Opublikowano

mineskynapis.png

Co kur publikujesz server w komentarzu...... Właśnie cie zgłosiłem i zostanie to usunięte.... a ten server porażka mini sklep mało zabawy zapraszam do na w sklepie znajdziecie około 120 przedmiotów! Zapraszam

 

Zapraszam Na Nasz Server:D Niedługo Event:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam, nie polecam tego serwera ponieważ dostałem bana za to że moderator nie zna podstawowych komend i mnie posądzał że mam jakieś jebane mikstury.. jednym słowem patologia, nie dziwię się że tak mało ludzi tam gra.. (więcej administracji niż normalnych graczy) totalne zero. dziękuje dobranoc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...