Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] BFP4F - Problem z kupnem Fundsów (zmiana IP?)


XFragsHD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Mieszkam w Austrii a chciałbym za zł kupić SMSem te 2900 fundsów (7zł) ale jak w profilu EA zmieniam na Polskę to później gdy wybieram już na stronie BFP4F Get funds... widzę te oferta w zł ale wyskakuje okienko ze stylem Origin i pisze że lokacja moja jest nie prawidłowa i zamienia na euro. Mam akurat kilka złotówek na telefonie i nie mogę ich teraz wydać (wcześniej działało).

 

Próbowałem zmienić proxy przez jakieś bramki ale nie mogłem wybrać oferty (klikam na 2900 funds a to nie przenosi ani nic). Pomoże ktoś? Jak najszybciej najlepiej :D

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

A co za różnica czy zapłacisz w zł czy w euro jak to zawsze tyle samo...

Opublikowano

to że akurat nie mam w tej chwili możliwości załadowania telefonu (euro) a potrzebuję na szybkości fundsów... czy to takie ważne? Raczej mi nie pomoże

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

to że akurat nie mam w tej chwili możliwości załadowania telefonu (euro) a potrzebuję na szybkości fundsów... czy to takie ważne? Raczej mi nie pomoże

jak ty chcesz kupić fundusy w australi z karty orange czy play czy innej jak tam zasięgu nie ma...

Opublikowano

Austrii! Österreich! Człowieku.... Walec Wiedeński coś ci mówi? Wiedeń ogólnie? Mozart? Mieszkam we Wiedniu (to dotyczy tematu)

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Austrii! Österreich! Człowieku.... Walec Wiedeński coś ci mówi? Wiedeń ogólnie? Mozart? Mieszkam we Wiedniu (to dotyczy tematu)

No mniejsza z tym jak zamierzasz tam kupić smsem jak tam nie ma zasięgu żadnej polskiej sieci xD ?

Opublikowano

@2xup

 

jezuuu... mogę wysłać SMS'a KONIEC KROPKA! Nie obchodzi mnie co ty myślisz skoro zawsze mi działało tylko teraz EA się zabezpieczyło i wyszukują lokację użytkownika. Wiem że ty mi nie pomożesz bo jak widać nie wiesz co to myślenie.... jak można aż tak tego nie rozumieć co napisałem... z resztą NIE MA RÓŻNICY SKĄD WySYŁAM SMS'a! Chcę obejść to zabezpieczenie! Oczekuję pomocy a nie durnych, nie związanych za bardzo z problemem pytań

 

@up

Co mi to da? Skoro nawet nie mogę wybrać oferty!

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Niech kolega z polski się zaloguje w polsce i wyśle ci tego sms a ty oddasz mu kasę najłatwiejszy sposób a i do opisu Austrii dodaj jeszcze że urodził się tu Hittler xD

Żałuje że nie można zmienić nazwy .

Opublikowano

ok działa temat do zamknięcia (proxyswitcher)

 

@edit

 

Skoro temat jeszcze "on" to dodam tak od siebie.... Hitler jest z Niemiec.... nie Austrii... jeśli jesteś jeszcze dzieciakiem to pewnie na studniówce (czy jakoś tak) będziesz tańczył Walca Wiedeńskiego... Mieszkam we Wiedniu który jest w Austrii...

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...