Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][TEKST] cxxus vs Pleśniawek


cxxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1357920330-U286162.png



Wyzywający: cxxus

Wyzwany: TY!

Wstawienie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Wybierz.

Notatka: 16 wersów przynajmniej, wybierasz temat dla nas obojga - i od razu wystawiasz tekst.

Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano
BOOM, widzę za sobą poświate

Bo świat ten nie widzi, zwyciężcy we mnie

Biegnie, jak i ja wciąż do przodu

Tylko, że ja nie zwalczam nałogu

Bo nie mam go, przychodzę po zwycięstwo

Piekło nadeszło, do środka mnie zabrało

Tam mam uczyć robić rap szatana dziecko

Teraz wracam na Ziemie, i zamyślam się

Idę na koncert, WueSeRHa i PokaPoka

Sprawdzam flow smoka, trzęsie się lokal

Hola hola, freestyle battle się zaczyna

Biorę udział i zaczynam tak nawijać:

Nie przychodzę po przegraną, wiele by to mnie kosztowało

Tobie ciągle mało? Skillsy włączaj i nawijaj - śmiało

Jesteś pospolitą lamą! One tak jak ty wolno nawijają

Łamie twoje kości w napaści złości.


Nie jestem najlepszy w tekstach, ponieważ wolę nagrywać - w tekście nie ma flow i skillsów takich jak w nagrywkach.


Potrzebujesz strony internetowej? Pisz śmiało, jestem do waszej dyspozycji. (Jedyna możliwość zapłaty to pieniądze (przelew, SMS, doładowanie), innej nie przyjmuje i nawet nie masz co pisać).

Opublikowano

Sory, że tak długo, ale wciągnąłem się w słuchanie Kaena zamiast pisać

 

 

Przyszedłem by zwyciężyć, nie będę machał białą flagą,
Chuj z tymi pseudo, co przed bitwą się już poddają.
Chęć zwycięstwa mam w genach, wpisaną od narodzin,
A Ci co liczą same porażki ? Kto ich w ogóle spłodził?
Wciąż na liście pierwszy, podium to jest moje miejsce,
Nie ważne czy walczę dissem, czy walczę tekstem.
Walcze o zwycięstwo, ono potrzebne mi do szczęścia,
Pamiętaj, że ze straconej pozycji ja nigdy nie gram.
Jedyną moją przegraną, będzie śmierć na koniec życia,
Ale minie do tego trochę czasu, więc się nie zalicza.
Teraz bardziej na ostro, pierwsze miejsce trzeba zająć,
A Ty będziesz prosto, spierdalał tutaj jak zając.
Ja tak będę non stop, te wersy splatał jak sieć pająk.
Zrobiło się nawet gorąco, tacy jak ja nigdy nie przegrywają.
Już koniec ? Ostatnie wersy muszą tak rozpierdolić system,
Żeby przebiło błonę, nawet długo pracującej dziwce.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Oba teksty bardzo mi się podobają.

 

Ciężko było mi wybrać na kogo oddać głos lecz po zastanowieniu głos ląduje do cxuus.

 

 

Przedłużam czas głosowania do jutra ( do końca dnia)

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Mi również ciężko oddać głos, ponieważ oba kawałki są dobre

wole cxxus i na niego oddaje głos. Jego tekst jakoś mnie przekonał

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...