Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Powiększony exp 1000razy][serwer frakcje+survival]Zapraszam!


MrKoksarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukamy sponsora który zapłaci 30zł[przelew] lub 2x 30zł[sms] dajemy admina na zawsze.
Za te pieniądze kupimy więcej slotów.





134605579z__glowneinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: Serwer survival+frakcje
1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: 178.32.201.113:8102

134605585z__podstawoweinformacje.png
1346003482__de2zjo.gif Sloty: 7, ale jak troche na nim zarobimy^^ to kupimy serwer stone na craftserve.pl
1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: Survival
1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedykowany
1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie
1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie
1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak
1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak
1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak
1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Tajemnica ;D[timbermod,anty x-ray i anty nodus reszty nie podam ;D]
1346055890__zalogaserwera.png
Właściciel:Minecraftr i MaCHon0
1346055924__dodatkoweinformacjeo.png
Serwer tu survival+Frakcje[gildie]

Serwer jest na hostingu ycraft.pl
Polecam hosting.
Jest exp powiększony 1000 razy.
Na spawnie jest \"expiarka\" świnie się spawnią i można zabić.Exp z takiej świni ok 47.
Na spawnie jest również enchant za 30 lvl.

1346061790__67652397.png

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer Pro Admini Mili Ogarnięci Trzeba Dograć Parę Pluginów a tak to extra tylko tak dalej ! 10/10 !

All4World

Opublikowano

Podanie:
Nick z gry: LiderPL
Imię: Bartosz
Wiek: 16 lat za miesiac
Coś o sobie: Jestem cierpliwy, chcialbym pomoc w rozbudowie serwera
Czy będziesz płacił co miesiąc?[tak nie]: mogbym ale nie co miesiac


Użytkownik MrKoks

Opublikowano

Podanie :

Imie : Bartosz :D

Wiek 15

Coś o sobie:Chciałbym wam pomóc jak już wspominałem na serwie :D. Napewno Coś Zbuduje!

Będziesz Płacił:Nie :D

All4World

Opublikowano

NICK : misterce

IMIĘ : Jakub

WIEK : 16 LAT BĘDE MIAŁ 30MARCA

COŚ O SOBIE : Gram tylko w MineCraft WIĘC BĘDE GRAŁ DUŻO ,ALE Z UMIAREM ,GDYBYM ZNALAZŁ SIĘ W TWOJEJ EKIPIE BYM BYŁ POMOCNY I MIŁY DLA KAŻDEGO , ORGANIZOWAŁ BYM EVENTY I INNE ATRAKCJE JEŚLI SIĘ NA TO ZGODZISZ :-)

Opublikowano

Nick z gry:ProsZ3K
Imię:Mateusz ;)
Wiek:16
Coś o sobie:Potrafie w miare ogarnac serwer. Odpowiadam na wszystkie pytania graczy.Znam poprawną ortografię która czasem potrafi wkurzyć więc za błędy (Nadmierna ilość) kick
Czy będziesz płacił co miesiąc?[tak nie]:Raczej nie jestem spłukany ;)

Opublikowano

Podanie:Administrator
Nick z gry: Caymanos
Imię:Krystian
Wiek:14
Coś o sobie:Jestem miłym i kulturalnym chłopakiem lubię grać w Minecrafta i League of Legends w mc gram od alphy ortografie ogarniam w 9/10 komendy tak około 7,5/10 postaram się reklamować serwer gdzie tylko będę mógł gram dużo około 2-4h więc będę dużo na serwerze mogę także pomóc w rozbudowie serwera np jakieś budowle albo coś Admina miałem na 2 serwerach Dedykowanych i 7 Hamachi

Czy będziesz płacił co miesiąc?[tak nie]:Tak zależy ile

Nostale DE

DonPedro

LeveL=40

Job=25 na sp 14

chcesz zemną pograc pisz na pw

Opublikowano

Nick z gry: Marux
Imię: Bartek
Wiek: 19
Coś o sobie: jestem ogarnienty nie trolluje i lubie mleko :D
Czy będziesz płacił co miesiąc?[tak nie]: nie co miesanc ale jak bende jechal do polski to bende placic 100-400zl o,O

Opublikowano

Serwer Pro Admini Mili Ogarnięci Trzeba Dograć Parę Pluginów a tak to extra tylko tak dalej ! 10/10 !

server jest beznadziejny hehehe 0 graczy latwo sie dorobic nie mili gracze (czyli dzieci minecrafta)

Opublikowano

Podanie na moderatora :D

Nick: Lowca

Imię: Moje imie jest tajemnica ale moge je zdradzić :D Piotrek
Wiek: 13 lat niedługo 14
Coś o sobie: Jestem ogarniętą osobą lubi słuchać muzyki grać w piłkę nożną. Mam duże doświadczenie z minecraftem jak i z serverami ponieważ miałem swój server 6 miesięcy i grała na nim duża liczba osób, byłem rownież moderatorem na paru serverach :D. Gdybyś mnie przyjął do ekipy pomagał bym innym graczom i wniósł ze sobą miła atmosferke nie mówie że jej nie ma :D.
Czy będziesz płacił co miesiąc?[tak nie]: Oczywiście że tak!

Pozdro dla adminów

Dodam jeszcze mój skype piotr.kowalczyk790

Opublikowano

server jest beznadziejny hehehe 0 graczy latwo sie dorobic nie mili gracze (czyli dzieci minecrafta)

wszyscy są ogarnieci hyba tylko ty...
Opublikowano

Nick z gry: Logan
Imię: Arkadiusz
Wiek: 15
Coś o sobie: Mieszkam w Działdowie ! Gram w mc Od Alpha :P
Czy będziesz płacił co miesiąc?[tak nie]: Tak , 10 zl albo 30 zl !
Kontakt[nick skype[najlepiej] lub nr gg]: 37185829 , gg brata bo mi sie gg psuje :/



Szkoda , że full !

x



Opublikowano


Nick z gry:Jojtek
Imię:Bartosz : 3
Wiek:14
Coś o sobie:Więc tak mam na imie Bartek gral w minecrafta od wersij 1.7.3 jestem pomocny zawsze udzielam pomocy nowym graczom nie tylko nowym odnajduje się w towarzystwie
Czy będziesz płacił co miesiąc?[tak nie]: Tak placilbym 30 zl -15 zl co miesiac
Kontakt[nick skype[najlepiej] lub nr gg]12945165

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...