Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy w 3 sezonie można jeszcze zdobyć darmowe postacie ? z np FB i YT


LOL-Mas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kiedyś grałem w lola jakieś6 miesięcy temu i miałem z fejsa i yt i twittera podajże alistar fidle tristana czy w 3 sezonie można jeszcze je zdobyć jak tak to prosze podać mi linki gdzie można to zdobyć:)

Opublikowano

Tak można nadal je zdobyć.

 

Alistar: http://www.youtube.com/user/RiotGamesInc - musisz zasubskrybować Ich kanał.

 

Tristana: http://www.facebook.com/leagueoflegends

 

Ale radziłbym wchodzenie przez główną stronę LoL'a bo przez te linki nie zawsze działa :)

 

Wchodzisz na EUNE lub EUW w zależności gdzie grasz i klikasz "Śledź Nas na Facebook'u" i "Śledź Nas na YouTubie"

ilovemp_eune_266_1_logo.png

Opublikowano

Alistar działa normalnie, jednak z tristana dużo ludzi ma problem. Jeśli jej nie dostaniesz to napisz do supportu. Mi po tygodniu jakoś dali :p

Opublikowano

Z tristaną są problemy. Ja np. nie dostałem.

"Za te wszystkie wybryki teraz najmocniej żałuje

powiem tylko przepraszam , bo tylko tyle umiem"

Opublikowano

Są Alistar i Tristana dostępne(może są jeszcze inne, ale ja o tym nie wiem), Alistara dostałem normalnie, Tristana mi nie działała, więc napisałem do supportu i dali mi ją na konto wraz z skinem :)

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Fiddle nie ma nic wspólnego z tymi bohaterami, które RIOT "rozdaje" po prostu tak o sobie wisi na buttonie :)

ilovemp_eune_266_1_logo.png

Opublikowano

Okej, ale na topie napisal, ze mozna go zdobyc...

Nie ma żadnego fiddla za free przy zalajkowaniu, zasubskrybowaniu czegoś itp. Tylko ali i trist.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja mam tristane i alistara za youtube i facebooka ale z tristaną miałem problemy.Musiałem Pare razy lajknąc na fb i takie tam.

Jeden + znaczy tak wiele a więc nie załój to tylko jedno kliknięcie.

Opublikowano

pocztą im list wyślij

["Kiedy byłem małym chłopcem,

płakałem, że nie mam butów

na stopach. Przestałem płakać,

kiedy zobaczyłem dziecko,

które płacze, bo nie ma stóp." - Bob Marley]

Opublikowano

Na turnieju można jeszcze dostać kod z : Rammus + Zmechanizowany Rammus

 

 

Np. Eliminacje w Warszawie. Byłem i rozdawali całej sali :)

Diss_Stream.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...