Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na jaki serw czekać i zagrać? :)


Se7enDAYS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze. Mam pytanko.


Jaki serwer polecacie? Mam 50-cio osobową ekipę i szukamy jakiegoś serwera, gdzie można byłoby zagrać na dłużej. :)

Lub do końca życia serwera :D

 

Poszukuję opiń, serwerów, które na prawdę polecacie, które będą kiedyś prawdopodobnie sławne, tak jak np.

Xenox, Virtual, Elite, Dragon itp. itd. :)

 

Dzięki za propozycje ! (od użytkowników, graczy w szczególności !)

"Serce motocyklisty bije w rytmie obrotów jego maszyny <3".

 

Aprilia RS 125 gs (42KM) <3 Kocham ją :)

Opublikowano

Nie jest to odpowiedni dział na tego typu temat, ale powiem jak dla mnie najlepszym serwerem jest Teoden, jest co robić ludzi gra dosyć dużo, sporo Dunogenów itd, w publikacji masz prezentacje , looknij.

xD 

Opublikowano

Poszukuję opiń, serwerów, które na prawdę polecacie, które będą kiedyś prawdopodobnie sławne, tak jak np.

 

Xenox, Virtual, Elite, Dragon itp. itd. :)

W dzisiejszych czasach nie da sie przewidziec czy serw bedzie stabilny ;(


d3eh5b.jpg

Opublikowano

Nie polecam Elite z tego powodu, że lata pełno cheatów, przykładowo na Smoczej dolinie, gdzie jest boss minotaur, z którego lecą najcenniejsze ulepszacze czyli szpon i księga smoka. . jednak ten boss jest obstawiony przez Drop hacki . . .

 

Ewentualnie można chodzić na smoka : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...