Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Sterowniki do Karty Graficznej Windows XP Black Edition


Kakarotto425

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mógłby mi ktoś podać Link do Pobrania Sterowników do Karty Graficznej, Windows XP Black Edition ;)

 

Komp :

 

System:

Black Edition v8.2

Wersja poprawiona

Dodatek Service Pack 3

Copyright 1981-2009 Microsoft Corporation

 

System

Pentium® Dual-Core CPU

E5200 @ 2.500GHz

2.50GHz, 1,96 GB RAM

 

Dam + oraz 5 gwiazdek na Profilu ;)

 

Pomozcie PLZ !!!

661bba1f3a798591.jpg

 

Opublikowano

Okej sorki.

 

Ale mam problem.. pobrałem Stery i jak je uruchamiam wyskakuję :

System nie może odnalezć określonej ścieżki.

Klikam Ok.

Wyskakuję :

Unable to open the self-extracting executable file. The file is locked or in use by another process. The Installation will terminate.

Klikam Ok. Wylącza się. :(

co jest ??

661bba1f3a798591.jpg

 

Opublikowano

Kurwa to wejdz w menadzera urzadzen i tam sprawdz karte. Kurwa to jest prostsze niz sprawdzenie w gpu-z

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

@Up

 

Zrobiłem tak i pisze :

 

Typ mikroukładu : <niedostępne>

Typ Konwetera DAC: <niedostępne>

Rozmiar pamięci : <niedostępne>

Ciąg karty: <niedostępne>

Informacje o systemie BIOS: <niedostępne>

 

co jest ??

661bba1f3a798591.jpg

 

Opublikowano

brak normalnego windows

takie śmieci jak przeróbki windowsa wcale ci nie muszą rozpoznawać urządzeń kiedy autorzy tych dystrybucji wykasowali praktycznie wszystkie sterowniki z systemu

 

nazwa karty pisze na niej, poszukaj sobie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Widze ze z matmy to zdolny nie jesteś... Ja nie widze 24h :( Po co Ci sterowniki do zintegrowanej karty graficznej?

Pomagam w sprawach komputerowych

 

Opublikowano

następny co nie wie po co sterowniki !

 

masz na stronie PRODUCENTA SWOJEJ PŁYTY GŁÓWNEJ , jak nie wiesz jak zajść na forum był temat o obsłudze Google, zapoznaj się z nimi

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Gość kamil40013
Opublikowano

Tak jak napisał kolega wyżej. Wejdź na stronę producenta płyty głównej i tam szukaj swojej płyty i sterowników do niej (do grafiki). Jak dalej nie będziesz mógł tego zainstalować to instaluj czystego Win Xp albo jakąś normalną przeróbkę pod warunkiem , że masz legalnie kupionego Xp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...