Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra sezon #3 Zmodyfikowana 24/7 Zapraszamy! :)


adex77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Masakra #2 Zmodyfikowana

informacje.png

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra 2 24/7 Zmodyfikowana

strzalka.gifSloty: 15

strzalka.gifIP: Po zapełneniu Drużyn :)

strzalka.gifPotwory: On

strzalka.gifZwierzęta: On

strzalka.gifPvP: On

strzalka.gifPremium: Off

strzalka.gifNether: Off

strzalka.gifBialaLista: On

admini.png
Adex77 & Cursed1337

pluginy.png
Wystarczające do dobrej rozgrywki :)

inf.png
Witam wszystkich!
Zapraszam na serwer typu Kwadratowej Masakry sezonu #2, serwer prawdopodobnie wystartuje po zapełnieniu slotów i przydzieleniu do drużyn. >> Każdy kto złoży post prosimy o wejście na TeamSpeak3, ponieważ jedynym naszym wymaganiem jest posiadanie TeamSpeak'a. :)

Wzór Podania:

Nick w MC:

Wiek:

Coś o sobie:

Doświadczenie:

Mutacja(Tak/Nie):

Jest to jedyny taki serwer w którym jest też coś od Nas, nie tak jak te wszystkie drętwe podróby wzorujące się na filmikach, tutaj znajdziesz nowości oraz Eventy! koniecznie wbij, Zapraszamy! :)

Po złożeniu podania prosimy o wbicie na TeamSpeak3 !

IP: s2.pixelteam.net:9991

Kanał: 2. Kwadratowa Masakra #3 Zmodyfikowana

Dokładniejszy opis serwera na TS'ie :)

U

Generator by -outi-

Zmiana z sezonu #2 na sezon #3 - Lecz zmodyfikowana:
Są dwie wyspy(czerwonych i niebieskich) które między sobą mają wyznaczony teren do budowania oraz do pvp. Reszte można zobaczyć na serwerze

Filmik:

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwerów KM 3 jest już od groma. Ja bym na waszym miejscu postawił KM z 2 sezonu, bo to (moim zdaniem) zawsze będzie przyciągać ludzi. Pozdrowienia

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

Nick w MC:MegaSzymonPL

Wiek:13

Coś o sobie:Mam na imię szymon lubię grać w piłkę nożną i jeszcze wiele :D


Doświadczenie: Od alfy


Mutacja(Tak/Nie):Nie



Czekam na odpowiedz :D

Opublikowano

Serwerów KM 3 jest już od groma. Ja bym na waszym miejscu postawił KM z 2 sezonu, bo to (moim zdaniem) zawsze będzie przyciągać ludzi. Pozdrowienia

Też myśleliśmy nad tym... może po kwadratowej 3 jeśli nie wypali zrobimi sezon 2.. jak narazie to zapraszamy na TeamSpeak 3 i do pisania podań:)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w MC: ViolanNutria

Wiek: 17

Coś o sobie: Co tu dużo mówić. Czytam Książki, gram w koszykówkę, a niedługo będę nagrywał na YouTube. Zamieżam w przyszłości zrobić taką karierę, by zwrócić uwagę co najmniej połowy Polski

Doświadczenie: Wysokie. Gram w MC od początku jego istnienia.

Mutacja(Tak/Nie): Nie

_______________________________________________________________________________________

I Wszystko Jasne

Opublikowano

Nick w MC: MrPsychoo


Wiek: 13,5


Coś o sobie: Mam na imię Mikołaj jestem ze Skierniewic ! Pozdrawiam


Doświadczenie: Mam swój serwer na który zapraszam ! Oraz jestem administatorem na serwerze craftboard ;)


Mutacja(Tak/Nie)

Opublikowano

Nie ma kanału dzisiaj takiego na ts. Wczoraj widziałem, a dzisiaj zniknął. Like a ninja.

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Nick w MC: lizaQ


Wiek: 15 lat

Coś o sobie: lubię poznawać nowych ludzi oraz chętnie zagrałbym na serwerze KM 3 ponieważ ciekawi mnie jak sobie poradzę :)

Doświadczenie: gram ok 1,5 roku

Mutacja(Tak/Nie): Tak

Opublikowano

Nick w MC: Gothan



Wiek: 13 lat



Coś o sobie: Mily, lubię poznawać nowych ludzi. Jestem bardzo pracowity i chciałbym sobię tutaj pograć, ponieważ myślę, że dobrze mi idzie na takich serwerach.



Doświadczenie: gram ok 1,5 roku



Mutacja(Tak/Nie): Nie

Opublikowano

Nick w MC: Gonziol2134

Wiek: 13

Coś o sobie:Jestem pomocny lubie uprawiac sport extremalny interesuję się motoryzacją.

Doświadczenie: 1rok :)

Mutacja(Tak/Nie): Nie ;(

Opublikowano

Nick w MC: BlueBeconix


Wiek: 13


Coś o sobie: Jestem miły i uczciwy, interesuję się informatyką (jestem profesjonalnym graczem minecraft :) )


Doświadczenie: 3,5 roku


Mutacja(Tak/Nie): Tak

Opublikowano

Nick w MC:CrosRoad95


Wiek:15


Coś o sobie:jestem ogarniety, nie grifuje, nie zabijam bez powodu, ogarniam mody


Doświadczenie:od bety 1.7.2 na modach od 1.8


Mutacja(Tak/Nie):tak


Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

Uwaga! Zmiana na kwadratową masakre sezon #2 zmodyfikowaną, opis : Są dwie
wyspy(czerwonych i niebieskich) które między sobą mają wyznaczony teren
do budowania oraz do pvp. Reszte można zobaczyć na serwerze

 

Prosimy o wbicie na TeamSpeak 3 abyśmy mogli szybciej przyjąć wszystkie podania IP: s2.pixelteam.net:9991

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w MC: Chemicus

Wiek: 16

Coś o sobie: Ogarnięty, przeważnie spokojny, umiem się bić, pomagam, chętnie pomogę też jako być może administrator :D

Doświadczenie: Około 4 lat

Mutacja(Tak/Nie): Tak, i to mocne Bassy :D



jak narazie nie moge wbić na ts ale wbije około 13:00

Opublikowano

Nick w MC: GuGuLekPL [Premium]

Wiek: 14 [Niedługo]

Coś o sobie: Mam na imie Kacper Zajmuje się grafiką Nagrywam Na YT

Doświadczenie: Alpha



Mutacja(Tak/Nie):Nie

Opublikowano

Nick w MC: minecraftnike

 

Wiek:16

 

Coś o sobie:jestem miłim graczem stosuje sie do przepisow

 

Doświadczenie: 2 lata

 

Mutacja(Tak/Nie): tak

Opublikowano

Nick w MC:TeraLos

Wiek:13

Coś o sobie:Cóż, jestem ogarniętym graczem, lubiącym grać w zespole.

Doświadczenie:Od wersji 1.5

Mutacja(Tak/Nie):Nie

Opublikowano

Nick w MC:Zelacks


Wiek:13


Coś o sobie:Mam swój serwer , ogarniam i lubie zawody druzynowe , wlasnie typu masakra :)


Doświadczenie:Gram w MC rok , i na takich serwerach gralem juz pare razy


Mutacja(Tak/Nie):Nie ;<

Opublikowano

masz slabego kompa - nie grasz na far i sa lekkie lagi

To akurat wiem - procek antyk chodzi teraz po 30 zł więc się nie dziw, no ale na wiosnę kupuję lepszego kompa.. tylko musze upatrzeć jakiegoś fajnego.. bo narazie oferty mnie przerażają.. ;P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w MC:RajZi


Wiek:14


Coś o sobie:Jestem normalnym nastolatkiem ktory lubi grac w minecraft i wychodzic z przyjaciolmi na dwor


Doświadczenie:Duże


Mutacja(Tak/Nie):Nie ( ale mam ogarniety głos xD )


Nieregulaminowa sygnatura. Majkel

Opublikowano

Nick w MC:Jakub474

Wiek:13

Coś o sobie:lubię grać w piłę nożną i w minecrafta lubię też pomagać.

Doświadczenie:Duże

Mutacja(Tak/Nie):Nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...