Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy Polski Serwer DEATHRUN [150 slotow] P/NP (Pluginy Autorskie!)


nTiger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was wszystkich serdecznie :).


Chciał bym was serdecznie zaprosić na pierwszy w Polsce (może i za granica), serwer DEATHRUN, serwer jest odwzorowaniem deahtruna z znanej nam gry Counter Strike 1.6, wszystkie pluginy są w 100% wykonane przez autora serwera (No oprócz tych xauth, worldedit, itp).




Na serwerze jest z 14 Mapek


Na każdej mapie musi być minimum 2 graczy



1 = Activator (max 1 osoba).


2 = Runners (Max do limitu mapy).



Activator jest zamknięty w pomieszczeniu w którym aktywuje pułapki, którymi ma zadanie zabić wszystkich Runner'ow, jeżeli mu się nie uda, Runner dostaje zbroje oraz mieczyk na koniec i ma za zadanie zabić Activatora.



Acticator jest losowany z grupy ludzi którzy są na danej mapce.



Serwer posiada tez TOP czasów oraz system "Free run".



była jakaś osoba na serwerze która tak bardzo chciała dostęp do "/pl", komenda została udostępniona dla wszystkich ;3



IP: dr.za-graj.pl


Znawca
Opublikowano

Sam myślałem nad takim serwerem ale mnie wyprzedziłeś! ;)

Wbije na pewno a czy fajny to się zobaczy ;)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...