Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][300 SLOTÓW][MASZYNA 16GB][ITEMSHOP][AUTORSKIE PLUGINY][AUTORSKA STRONA] ★|★ WaterCraft ★|★ Serwer o którym marzysz!


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Waterbucket.PNGlogo.pngWaterbucket.PNG

=======================================================================

IP : 178.32.230.128

Szukasz dobrego serwera?

Dotychczasowe serwery na jakich grałeś nie sprostały Twoim oczekiwaniom?

Nasz serwer jest inny!

21357252915162551764.png

de2zjo.gif Adres IP : 178.32.230.128

de2zjo.gif Typ : Survival+Frakcje+SG

de2zjo.gifIlość slotów : 300

de2zjo.gif Premium : dialog_cancel.png

de2zjo.gifMoby : yes.png

de2zjo.gif PvP : yes.png

de2zjo.gifBiała Lista : dialog_cancel.png

de2zjo.gifWersja : 1.4.7

66961936987197853286.png

HeadAdmin - AvaterysPL

93037394287933466565.png

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!
Jest ich około 35.

41463181704665100085.png

WaterCraft - Serwer o którym marzysz!

Serwer stoi na dedykowanej maszynie 16GB, więc nigdy nie ma opóźnień (lagów)

Dla urozmaicenia rozgrywki jest kilka aren SurvivalGames

Na serwer są wgrane autorskie pluginy napisane przez naszego technika (np. komenda /itemshop)

To tylko niektóre zalety WaterCraft!


5465845486.png

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam, serwer do kitu. Administracja jest po prostu żałosna.. Reklama wszystkich serwerów tej osoby jest identyczna, zmienia się tylko nazwa. Tak samo z mapą. Był EnderCraft, rozpadł się bo był słaby. Teraz jest WaterCraft z tą samą prezką, tymi samymi budowlami na serwerze. Szczerze odradzam gry na serwerze. Po prostu mi aż dupe ściska jak to widze.

 

Czekam na hejt!

Opublikowano

Ładna prezentacja zagram;)

Cieszę się. Starałem się zrobić prezentację, która jak najbardziej zachęca do gry na serwerze. ;)

@MrSuchy123

Nie sugerujcie się opinią tego pana. Jedyna oficjalna reklama serwera, to ta, którą aktualnie oglądacie, a panu MrSuchy żal dupe ściska, bo nie dostał rangi. ;)

5465845486.png

Opublikowano

Cieszę się. Starałem się zrobić prezentację, która jak najbardziej zachęca do gry na serwerze. ;)

@MrSuchy123

Nie sugerujcie się opinią tego pana. Jedyna oficjalna reklama serwera, to ta, którą aktualnie oglądacie, a panu MrSuchy żal dupe ściska, bo nie dostał rangi. ;)\

Zabawne... :) Tak jest przy kazdym Twoim serwerze, obiecujesz range, jak coś Ci tam zrobie, zawsze to robie, solidnie, a potem wychodzi tyle z tego, że nie odpisujesz a na serwerze oskarżasz za rozdawanie itemów.. ( Bo rozdaje to co sam zdobede, a mam tego tyle, bo nigdy nie wychodze za spawn...)

Opublikowano

Prezentacja 8/10

Server 1/10

nq nie polecam servera :D

 // Programista HTML i CSS


 


xkUrggS.png


Zapraszam do współpracy !

Opublikowano

mi sie nie podoba serwer, zawsze robisz to samo tylko pod inną nazwą, nawet spawn ten sam! : O

Okej, to Twoja opinia. ;)

Jak ten serwer się rozwinie planuję stworzyć stary dobry FB, także będzie coś innego. :P

5465845486.png

Opublikowano

Serwer żenujący.

Wtyczki nawet nie przetłumaczone. Podłożona komenda we wtyczce z PvpStats.

 

Nie polecam.

Opublikowano

Serwer żenujący.

Wtyczki nawet nie przetłumaczone. Podłożona komenda we wtyczce z PvpStats.

 

Nie polecam.

Większość wtyczek przetłumaczona więc nie rozumiem o co chodzi...

AuthMe po polsku, Essentials no większość pluginów. ;o

 

.

5465845486.png

Opublikowano

Jak Jok3rStars Byl w Administracji byl jakis Ogar. On jedyny Ogarniaj. A Ty? Wszystko to samo. Lipa jak zawsze

Jok3rStars? Nigdy takiej osoby nie było w administracji, więc chyba Ci się serwery pomyliły. xD

5465845486.png

Opublikowano

Jeśli chodzi Ci o moje stare serwery np. EnderCraft, to to się nie liczy. ;)

A co ma Jok3rek czego ja nie mam? :)

On ogarnia. Ludzie cos pisza Pisza np. Admin Admin Admin A ty nie odpisujesz

 

On odpisywal zawsze

 

Zadawaja Pytania.

 

TTy nie odpisujesz on odpisuje

 

On mial nowe Pomysly a ty nie.

 

Opublikowano

On ogarnia. Ludzie cos pisza Pisza np. Admin Admin Admin A ty nie odpisujesz

 

On odpisywal zawsze

 

Zadawaja Pytania.

 

TTy nie odpisujesz on odpisuje

 

On mial nowe Pomysly a ty nie.

 

Po pierwsze mnie od otwarcia nie ma na serwerze, bo coś mi się zepsuło z MC, po 2 a ja nie mam pomysłów?

Dobra, mniejsza. Szczerze mówiąc mam w dupie Twoją opinię. Tak z ciekawości - jaki masz nick? :D

 

.

5465845486.png

Opublikowano

Jak chcesz jego nick na jakas zemste to pzdr za ogar admina o.O

Hah, ale dowaliłeś. xD

Żadna zemsta, po prostu chcę wiedzieć z kim dyskutuję...

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...