Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Mam problemy z Cabalem Baguio, nie wiem co mam zrobić.


ZULicyPolskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pobrałem cabal bagiuo w 2 partach no i ok instaluje obydwie no i nic znaczy włączam ładuje mi sie ale sie wyłąncza powie ktoś jak to zainstalowac z 2partów?

 

znaczy włączasz instalacje czy grę?

Opublikowano

Po 1 musisz miec program win rar

 

Po 2 jesli sciagnales clienta w 2 plikach spakowanych w rar to klikasz na part1 i klikasz wypakuj

 

Win rar sam automatycznie wyszuka 2 part i go tez wypakuje

 

Pozniej tylko wchodzisz w folder z wypakowanym clientem jesli jest to instalka to instalujesz jesli client to grasz

 

 

 

@EDIT Lepiej by bylo jak bys sobie sciagnal program uTorrent i nim sciagnal clienta juz rozpakowanego

 

Z torrentow pobiera z max predkoscia

 

Pozniej sciagasz manual patcha i wklejasz go do clienta i grasz :)

 

 

Lub zrob sobie konto na 4share i tam masz calego clienta i tez bedzie sciagac z max predkoscia

Opublikowano

Po 1 musisz miec program win rar

 

Po 2 jesli sciagnales clienta w 2 plikach spakowanych w rar to klikasz na part1 i klikasz wypakuj

 

Win rar sam automatycznie wyszuka 2 part i go tez wypakuje

 

Pozniej tylko wchodzisz w folder z wypakowanym clientem jesli jest to instalka to instalujesz jesli client to grasz

 

 

 

@EDIT Lepiej by bylo jak bys sobie sciagnal program uTorrent i nim sciagnal clienta juz rozpakowanego

 

Z torrentow pobiera z max predkoscia

 

Pozniej sciagasz manual patcha i wklejasz go do clienta i grasz :)

 

 

Lub zrob sobie konto na 4share i tam masz calego clienta i tez bedzie sciagac z max predkoscia

tylko ja niemam tego w rar tylko w exe (instalka)

znaczy jak rozpakuje to mam dwie instalki mam je w siebie włozyć??

6981b18bffcd4649ca2271c9eb10c431b442985e.png

Opublikowano

No to to sa party zrobione w .rar

 

Musisz sciagnac program WinRar aby te 2 party rozpakowac, nie mozesz rozpakowywac 1 parta i 2 parta osobno

 

Oni pakowali clienta w postaci .exe programem win rar. A ten program rozdzielil clienta w postaci exe na 2 czesci w postaci rar

 

Wiec on musi byc rozpakowany programem WinRar aby wszystko dzialalo

 

Napisz na gg 2741881 ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...