Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co kupić za 1000 fundsów


Jubix224

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłem 2 klucze na mando w national drop : kilka toników/ten nowy łeb robota na perma :D

Nie Udzielę Wam Sakramentu Bierzmowania

Opublikowano

Ja kupiłem na jednym koncie Bombę Billa, na drugim doładowałem sobie jeszcze 2900 (140 Funds miałem w zapasie z oszczędności ) i kupiłem ofertę walentynkową :) Ty możesz kupić wiele rzeczy lub poczekać na jakieś inne oferty np. dnia :D

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Nie zostawiajcie sobie na ofert bo teraz juz nie ma takich jak kiedyś po 30% nawet są niektóre i w kółko te same i czestą te co dobrze schodzą żeby im się hajs zgadzał...

Opublikowano

@UP

Marcinku, na "miesionc" nie opłaca się kupować, nie doradzaj mu źle. Za to ty możesz zakupić sobie słownik ortograficzny, nie zaszkodzi, a pomoże :D

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Za 1000 Funds? Dużo nie ma do wyboru. Jak masz szczęście to spróbuj go w skrzyniach a jak masz cierpliwość to czekaj na dotd ew. na drugi kod na funds.

 

Polecam zrobić bohatera w p4f i wziąć kod na 1,000F - będziesz miał 2,000 a nie 1,000

Opublikowano

@UP

"... którego nie stać na słownik ortograficzny". Nie dokończyłeś zdania, Marcinku :)

@3UP

"BFH Polska", a nie "bfhposlka", "się", a nie "siem" oraz twoje zdania są nie logiczne, młody :) Tak wiele błędów w tak krótkim zdaniu >.<

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Googlus, też się zorientowałem wcześniej. Przy okazji wiemy, jak ma na imię Kondzio xD

Masz problem w sprawie Battlefielda Heroes ??? Pisz na PW

Jeśli pomogłem, nie zapomnij dać LIKE

BFH Polska ;)

Opublikowano

Zgaduje, że marcinek to kondzio. Trafiłem ?

Co do 1k Funds to zwyczajnie bym zostawił, niech leży na koncie.

Zgadłeś. :D

IP takie samo.

Zaraz będzie ban za multi acc.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

@UP

 

Kochajmy cie za to coś uczynił xD

 

 

Poczekaj do oferty dnia.... po co odrazu wydawać? zatrzymaj se a ci do czegoś braknie kiedyś jak odrazu wydasz i kicha ;p

Lub kup bombe billa ^^

YAY

Opublikowano

co lepiej kupić? Szwajcara zwykłego czy tego super?

Lepiej kupić Super Szwajcara, bo ma większą szanse na krytyka.

Ale zwykły Szwajcar może ci wystarczyć jak nie masz kasy, bo dmg takie samo.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

goglus chuba marcinek na serio to kondzio , albo jego ojciec , jaki ojciec taki syn prawda ? :(

Nie Udzielę Wam Sakramentu Bierzmowania

Opublikowano

a za co można dostać te darmowe funds'y?? bo ja zrobiłem postać i nie wiem za co dostałem. Mój kumpel tez zrobił i nie dostał odpowie ktoś?

Opublikowano

 

a za co można dostać te darmowe funds'y?? bo ja zrobiłem postać i nie wiem za co dostałem. Mój kumpel tez zrobił i nie dostał odpowie ktoś?

Było w nagrodach na koncie kilka dni temu.

Teraz już tego nie można dostać.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Po prostu twój kolega był wtedy nie aktywny lub założył konto po 14 lutym :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...