Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Niby 2 gry uruchomione w tym samym czasie


Omek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, pobrałem CA i mam problem, Gdy się loguję, to wyskakuje mi komunikat, że mam łączone 2 gry na raz...

Ciekawe jakim cudem skoro w procesach nie ma nawet Engine.exe.

Jakaś metoda ?

 

9368_gold.png

Opublikowano

Dalej przy oknie tworzenia postaci wywala mi, że mam podwójnie włączoną grę...

Dobra nie ma co się męczyć. W dupie z CA ...

9368_gold.png

Opublikowano

Jak mam czyścić kompa, na którym mam tylko tibie i Ca poza tym nic więcej ?

Komp jest świeżo po formacie .

 

reinstala już robiłem

9368_gold.png

Opublikowano

ktoś tam napisał że ma przeczyscic kompa. co ma fizyczny błąd komputera z tym że gra mu wykrywa odpalone 2 gry . to tak jak by bolało mnie kolano i posmarowal bym łokieć i by mi przeszlo.

w takich przypadkach jak ten czyszczenie nic nie pomaga, pozdro.

 

@topic

miałeś cheaty ? albo jakiś inny syf ? chodzi tu o pozostałości ;)

spróbuj odpalić gameboosterem ;) myślę że może pomóc :)

 

 

p.s

chodzi tu o zanieczyszczenia fizyczne kompa , a jeśli chodziło ci o dyski to sorry za hejt i na przyszłość pisz że chodzi ci o to

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

ktoś tam napisał że ma przeczyscic kompa. co ma fizyczny błąd komputera z tym że gra mu wykrywa odpalone 2 gry . to tak jak by bolało mnie kolano i posmarowal bym łokieć i by mi przeszlo.

w takich przypadkach jak ten czyszczenie nic nie pomaga, pozdro.

 

@topic

miałeś cheaty ? albo jakiś inny syf ? chodzi tu o pozostałości ;)

spróbuj odpalić gameboosterem ;) myślę że może pomóc :)

 

 

p.s

chodzi tu o zanieczyszczenia fizyczne kompa , a jeśli chodziło ci o dyski to sorry za hejt i na przyszłość pisz że chodzi ci o to

 

 

 

Komp jest świeżo po formacie

9368_gold.png

Opublikowano

hmm nwm czy to to ale skoro miałeś formata to może bedziesz mial jak w WarRocku.. chodzi mi o to ze WR nie działa bez programow typu net framework3.. i 4 masz je ?

muzycznapomaranczvandet.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...