Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Założenie serwera - ile zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, chciałbym Was się zapytać ile bym musiał wydać pieniędzy aby postawić porządny prywatny serwer Metin2? Ile musiałbym płacić co miesiąc/rok? Jestem wstanie wydać kilka set złotych, ale oczywiście chciałbym też coś zarabiać z tego.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ok 600zeta na dobra maszynke... jezeli reszte sam ogarniesz, to wiecej wydatkow nie bd mial a jezeli chcesz webmastera itd to dodatkowe 600 pewnie dojdzie

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

powiem ci tak jezeli ktos mi wszystko zleci strona kolo 700-800 zl porzadna u mnie (to jest tanio akurat) server 600zl-700 /miesiac jezeli nie chcesz ddosow to zabezpieczenia u mnie kosztuja kolo 300-400zl inna opcja to zamiast dedyka server sam w sobie odporny na ddosy ale tego tu publicznie nei napisze to tylko na pw moze jak cie polubie bo droga informacja ;](tylko 1 server poki co uzywa tej technologii) n i teraz oczywiscie sam server co umiesz czego nie umiesz itp itd gotowe pliki robione na zamowienie roznie od 50zl do tysiaca : P

Opublikowano

escapeq powiedz mi po co ci "dedyk" pod tsa i strone za 100zl? lol pod ts3 hostuje ludziom 5zl za miesiac a strona zeby chodzila perfekcyjnie i optymalnie 15zl u mnie co ci daje koszt miesieczny rowny 20zl prosze cie...

i tak prawde mowiac to jezeli komus stron a od servera pada bo nie umie zabezpieczyc to niech sie za to nie bierze, bo jak sobie przypomne jak balantia startowala i strona im padala smiac mi sie chcialo lekki ddos w nich poszedl i wszystko wysiadlo no ale widac, ich technicy maja po 14-15lat i udaja studentow zeby ich przyjeli zenada tam byla i jest ; d



ZiomekCODA na to idzie tez mniej wydac jezeli chcialby ponegocjowac dowiedziec sie wiecej i zmniejszyc koszty do 10% tego co napisalem to masz gg moje w profilu

Opublikowano

Tutaj ważne są umiejętności i co potrafisz zrobić, najlepiej jakbyś potrafił wszystko bo to oznacza mniejszą ilość kosztów dla ciebie.

 

Porządny dedyk około 500 zł miesięcznie i tutaj nie ma przebacz.

 

Strona - jeżeli coś tam się znasz na web masterce to nie widzę problemu, jest dużo stron udostępnionych tylko byś musiał sobie ponaprawiać bugi w niej. Jedynie hosting, polecam webd.pl ponieważ są bardzo dobre i tanie oferty.

 

Team Speak - to jeżeli nawet chcesz możesz sobie na dedyku postawić jednak max 32 sloty, więc ci będzie potrzebna licencja.

 

Tam któryś gościu wyżej pisał o zabezpieczeniach przed ddosem - niestety takowe nie istnieje. Owszem ważne są zabezpieczenia typu firewall, ale w tej kwesti jest najważniejsze łącze, bo jak łącze wytrzyma floody to już górki.

 

Co do zabezpieczeń, polecam admina freebsd i on to robi taniej w przeciwieństwie do oferty złożonej przez Adirosa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...