Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Spotkanie z kamieniarzem na TS3


  kamieniarz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Nadchodzę z dobrą wiadomością :)

Spotkanie z kamieniarzem na TS3 odbędzie się w sobotę dnia 16.02.2013 o godzinie 20:00.

Adres TS3: x
Serwer będzie aktywny najwcześniej godzinę przed 20:00

Jaki jest cel spotkania?
Otóż chciałbym poznać Wasze zdanie na temat moich Lekcji, mojej działalności oraz chętnie odpowiem na kilka pytań z Waszej strony :)
Również będę rozpatrywał mozliwość zorganizowania Idola na TS3, w którym DO WYGRANIA BĘDĄ nie tylko licencje do "pewnych" programów ale także pakiety do gry typu Premium czy Podwajacz :)

Dlatego nie może Was zabraknąć!!!

Pozdrawiam!
kamieniarz

PS informujcie o spotkaniu swoich znajomych ;)

Opublikowano

Idola ? Kuuuźwa Kamyk no weź jakiś przyziemny konkurs wymyśl bo ja mam głos ( śpiewając oczywiście :P ) jak kanarek gwałcony przez stado bażantów podczas obiadu :P A takto wporzo też wpadnę może jakiś inny konkurs będzie :)

 

Jak coś to proponuję abyś więcej konkursów zrobił :P Już jeden twój wygrałem na forum ^^ Wracam z emerytury konkursowej bo widać niezłe rzeczy do zgarnięcia :) ( end.... pozdrawia :P )

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Idola ? Kuuuźwa Kamyk no weź jakiś przyziemny konkurs wymyśl bo ja mam głos ( śpiewając oczywiście :P ) jak kanarek gwałcony przez stado bażantów podczas obiadu :P A takto wporzo też wpadnę może jakiś inny konkurs będzie :)

 

Jak coś to proponuję abyś więcej konkursów zrobił :P Już jeden twój wygrałem na forum ^^ Wracam z emerytury konkursowej bo widać niezłe rzeczy do zgarnięcia :) ( end.... pozdrawia :P )

To zaproponuj inny konkurs możliwy do zrobienia na TS :)

 

Czemu piszesz o sobie w 3 osobie?

Kopij wklej. W dodatku tytuł musi być jednoznaczny

Opublikowano

O to trzeba się dobrze nastukać na 20 na konkurs :D wygram freestyle.

Konkursu żadnego jeszcze nie ma :|

 

Napisałem, że będą na ten temat prowadzone dopiero rozmowy

Opublikowano

Konkursu żadnego jeszcze nie ma :|

 

Napisałem, że będą na ten temat prowadzone dopiero rozmowy

Ale jak będzie konkurs to proponuje jakiś stand up. Wgl jak chcesz to rozegrać. Wbije około 50 osób, i będzie do ciebie gadać...

 

@down

 

No tak, ale trochę roboty by było.Temu daj mute, tego dopuść do głosu :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...