Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] W jaki klimat przeglądarki byście zagrali?


Przeglądarka  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaki klimat

    • ?redniowieczny- Budowanie, przejmowanie wiosek (np.plemiona.pl)
      10
    • ?redniowieczny- Rozwijanie postaci, (np.battleknight)
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, planuje stworzyć nowy silnik do gry przeglądarkowej. Ale mam pytanie w jaką grę przeglądarkową , a raczej z jaką tematyką byście najlepiej sie czuli ?

Prosże głosować bezpośrednio do ankiety.

 

Głównie chodzi mi o te dwa typy.Gdyż one mnie interesują .

Opublikowano

A więc gra w stylu plemiona:

Nie polecam gdyż sam grę w takim stylu zrobiłem. Była bardziej rozbudowana od plemion i mało kto w nią grał :/ (Dokładnie 100 kont, ale grali przez 1 miech i potem już tylko 0 osóB)

Gra w stylu battleknight:

Jeśli to RPG to możesz próbować ,ale raczej się nie wybijesz bo jest masa gier RPG w necie.

Opublikowano

coś w deseń plemion tylko szybsze troszke :p

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Konkurencja mi nie straszna, a gry typu plemion są ciekawe, i chyba przy tym pozostanę , Niedługo coś zrobię, a następnie załatwie ekipe ;)

Opublikowano

A więc gra w stylu plemiona:

Nie polecam gdyż sam grę w takim stylu zrobiłem. Była bardziej rozbudowana od plemion i mało kto w nią grał :/ (Dokładnie 100 kont, ale grali przez 1 miech i potem już tylko 0 osó B)

Gra w stylu battleknight:

Jeśli to RPG to możesz próbować ,ale raczej się nie wybijesz bo jest masa gier RPG w necie.

Nikt nie grał ,bo :

- Bugi

- Słaba reklama

- Słaba grafika

- I inne

 

 

Teraz wszystko zależy od reklamy ,grafiki.Takie SF game nie jest rozbudowane jakoś specjalnie a jakoś jest popularne ;)

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...