Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BloodCraft Reaktywacja! [Survival + Frakcje]


Razor257

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Może ktoś pamięta BloodCrafta?

Był to wspaniały serwer, na 1.2.5 niestety później złapały go problemy techniczne :(

Jako prawdopodobnie jedyny gracz, który od początku do teraz grał na tym serwerze i pragnę Was serdecznie zaprosić na jego 2 edycje!

Zapraszam do prezentacji :)

 

BloodCraft

134605585z__podstawoweinformacje.png

Ip: s113.csrv.pl:27486

Sloty: 20 (planowane 40)

Typ: Survival + Frakcje

Hosting: CraftServ (prawdopodobnie najlepszy hostnig serwerów minecraft)

White-List: Nie

Premium: Nie

Nether: Tak

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak

1346055890__zalogaserwera.png

Alegr0n

Aka477

Munduk

WePeK

137 (nie zbyt oryginalne :D)

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

* Jestem tylko graczem, fanem serwera więc nie mam dostępu to pluginów ale zapewniam Was, że są dobrze dobrane i dopasowane

* Administracja jest ogarnięta (nie licząc wyjątków)

* Są zabezpieczenia przed klonowaniem, miał być anty xray ale wiadomo, że to laguje :(

* Prosiłbym o wspomnienie jakiemuś adminowi, że wbiliście z tutka Razora

* Występowanie lagów mało prawdopodobne - serwer jest na naprawde dobrym hostingu i nie ma zbędnych pluginów , które lagują

Myślę, że wszystko, co ważne wymieniłem nie popełniając żadnych błędów ale jestem tylko nędznym szarym graczem, który i tak nie kupi vipa :P

Zaparzam na serwer i pozdrawiam Razor, do zobaczenia na serwerze!

Opublikowano

Przepraszam bardzo za mój błąd - serwer zmienił nazwę na WhiteCraft ale to ten sam dobry serwer więc serdecznie zapraszam. Prawdopodobnie będzie nowy - stary admin (Dorek)

Opublikowano

@ref

 

 

dodany D0rek jako nowy-stary admin, nowe budowle, parkour, wkrótce będzie sklep

kasa dropi z mobkow, może zostanie dodany plugin jobs

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...