Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Zmiana dotycząca lajków.


Golden™

  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co s?dzisz o tym, aby co? takiego wprowadzi??

    • Mam to w dupie
      2
    • Bardzo dobry pomys?, jestem Za
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Są pewnie osoby, które nie chcą się bawić w te lajki i rywalizowac z innymi.

 

Ja należe do grona tych osób.

 

Nie chcę, abyście usuneli "lubię to", ale jakbyście (Administraco) sprawili, że można wyłączyć możliwość otrzymywania lubię to, to byłbym szczęśliwy.


Proszę głosować w ankiecie.

 

Nie akceptuje głosów przeciwnych w postach, bo to nie ma sensu.

To, że były by osoby, które mieli by to wyłączone to by nie przeszkadzało innym.

 

Więc "Mam to w dupie" to jest neutral.

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Najchętniej to ty byś usunął całe forum... co ?

Plakietek chcesz się pozbyć bo Ci niby przeszkadzają.

Lików chcesz się pozbyc bo ci przeszkadzają.

Może przez to, że nie masz żadnych plakietek i minimalną liczbę lików ? ;f

 

Jestem na nie, non sens.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

@3up

 

Mówiłem, że nie akceptuje głosów "na nie".

 

Mi by to pomogło, a tobie nie przeszkodziło więc o co chodzi.

 

Tak, nie musze na to patrzeć, ale i tak to mi się rzuca w oczy na moim profilu i te głupie powiadomienia..!

 

A jeśli chodzi o plakietki to tez nie chcialem całkowicie się ich pozbyć. Byłem za tym, aby tak jak w przypadku lajków zrobić tak, żeby to było dla chętnych.

 

Bez użytkowników nie było by forum, więc mam jakies wymagania.

 

Moje oczekiwania nie musza być spelnione przez team administracyjny, ale proszę Was (globców,admów) o skomentowanie i napisanie co o tym myślicie.

 

@hrabia

 

i nadal bedzie mogło cie to jarać, czytałeś w ogóle zawartość tematu?

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Nie da się stworzyć takiej opcji, aby usuwała możliwość lajkowania. Jeśli nie odpowiada Ci system reputacji na forum, to nie zwracaj na to uwagi. Myślisz bardzo subiektywnie.

btw. Powiadomienia można usunąć ;)

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...