Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

~~~~ PVP ONLINE ~~~~ Najlepszy server rywalizacji PvP W POLCE WBIJAJ! [1.4.7,Bukkit, 24/7]


PvPeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server Wystartował 13.02.2013r. o godzinie 18:30

diamond-pickaxe.pngPvPeS ONLINEdiamond-shovel.png

Server Polega Na zdobywaniu Levela, a następnie kupowaniu lepszego ekwipunku i enchantów.

Walki toczą się na ręcznie budowanej mapie przez administrację, na której możecie znaleźć różne itemki.

Wejdź walczyć !

Informacje.png

strzalka.gifTYP:Hard PvP (Pojedynki na epickiej mapie, screeny na dole :))

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: s103.csrv.pl:27436

strzalka.gifPotwory:Nie

strzalka.gifZwierzęta:Nie

strzalka.gifPvP:Owszę

strzalka.gifPremium:nie potrzeba

strzalka.gifNether:Okazjonalnie ; )

strzalka.gifBialaLista:Nie

Administracja.png

Założyciele:
Crafterma02 i jordan14

reszta na spawnie!

InformacjeDOT.png

Znajdziecie tutaj niesamowitą zabawę świata PvP. Zabijaj Graczy otrzymując za to specjalny Level dzięki któremu otrzymasz kasę oraz level! Dużo eventów, sepcjalne itemshopy, Automatyczny Item Shop servera, Dynamiczna mapka i wiele więcej.

Mamy dla was ręcznie budowaną od zera przepiękną mapę gdzie respią się rendomowo rożne ciekawe itemy! Nie ma co, wbijaj!

SS:

post-852389-0-43135400-1360849418_thumb.png

 

Opublikowano

Nie polecam.


Admini biorą sobie eq z gm(full enchant diax eq) cały czas jak zginie to nowe eq.


Teleportuje się do graczy i zabija.


Daje itemki kolegą.


NIE POLACAM.


Opublikowano

UP nie biora chyba miales jakies przewidzenia czy cos, nie teleportuje bo gramy uczciwie a jak jakis admin zlamie zasade ma bana wiec prosze o nie pisanie takich glupot jak dziecko!



PS. ten admin jest ukarany :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...