Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Heniuś vs. Kammic8


Gnabry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357920162-U286162.png

Wyzywający: Heniuś
Wyzwany: Kammic8
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: coś jak kula
Notatka: GŁOSOWANIE ANONIMOWE

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Praca_1

Zjadę Cie jak szmatę bo jesteś zwykłym paszteciakiem

Sasha walnie Cie swym zderzakiem

A ja rozjadę Cie składakiem

Mówisz że pojedziesz mnie jak Ero

a sam jesteś zwykłe zero

Nazywasz mnie leszczem ? Sorry ja tu jestem wieszczem

Możesz zacząć pisać Tren bo i tak zabiorę Ci tlen

Zrobię Ci z głowy drugie maczu pikczu

a ty zawiśniesz na stryczku

Ojj sorry, jesteś za wielki będziesz musiał dostać z dętki

Twój penis i tak jest za bardzo giętki

Lepiej zacznij pisać testament

Bo po tym disie będziesz miał w głowie lament

I dostaniesz z kopa w ryj, poleci Ci z nosa Gil

Spale Ci stodołę i zabije zonę.

Praca_2

Elo trzy dwa zero, a raczej zero

Pojadę z tobą jak w Radio Killa Ero

Utopię Cię w własnej krwii

Będzie Ci zimno jak na Skandynawii

Lepiej się poddaj bo złamię Ci kark

Utnę penisa i wyrwę bark

Bez żadnych skrupułów spalę dom

Aby udowodnić żeby nie wierzyć twoim zasadom

Potem wezmę twoje flaki

Żeby wywiały twój smród wiatraki

Dalej nawijać? Wolę iść się kochać

A ty patrz jak na twoją matkę będę lać

Mówisz mi żebym się nad tobą politował

Lecz tych linijek nie będę kasował

Dobra, zniszczyłem tego leszcza

a wy patrzcie na tego wieszcza

 

 

Przypominam o wzorze głosowania:

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, to i to...

[praca_2]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać- co nam sie nie podoba etc.)

Opublikowano

[praca_2]<- głosuję tutaj, ponieważ praca jest lepsza, bardziej sensowny tekst i mniej "dziecinny"

[praca_1]<- Ten tekst przesądził o przegranej :


I dostaniesz z kopa w ryj, poleci Ci z nosa Gil

Spale Ci stodołę i zabije zonę.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Beka. Moderator nie umie połączyć wersy w kupę, tylko każdy jest osobno + te przyjebane wzory głosowania.

Śmiało kurwa, najebcie więcej regulaminów, gówien i chuji żeby nowi się nie pokapowali o co tu chodzi.

Koledzy chcieli wejść w ten dział i się po dissować/popisać tekstów,

Ale nie ogarnęli wgl o chuj tu chodzi tak jest tu napaćkane.

Gdy by nie było tych przejebanych długich regulaminów było by tutaj w chuj więcej zawodników.

 

Nie oddaje głosu bo oby dwa teksty chujowe. Elo

 

@ Edit:

// Ale mi kurwa narobiłeś tym warnem. Beka.

Warnować człowieka który jest w tym dziale od 1,5 roku codziennie.. Patola w chuj.

 

// aha czyli mam rozumieć, że możesz sobie łamać regulamin bo jesteś w tym dziele 1,5 roku ?

 

beka w chuj

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

[praca_2]<- Głosuje na @Majken dlatego że ma mądrzejszy i lepszy tekst.

 

[praca_1]<- Tekst trochę bez sensu i coś za mało nad nim myślałeś.

Jeżeli pomogłem nie bój się dać [ + ]


Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.


Opublikowano

Trochę za długo to trwało, po za tym niektórzy nie rozumieją pojedynku anonimowego.

 

Pojedynek zakończył się remisem

 

Wynik 1 : 1

Gratuluję . ;)

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...