Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Naprawa klawiszy w niekompatybilnym padzie . (FIFA 2013 PC)


zalfi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Ściągnij plik z linku poniżej:
http://hotfile.com/dl/139200463/201dc4d/Naprawa_prawego_analoga.rar.html

2. Wypakuj folder fifasetup2.

3. Folder fifasetup2 kopiujemy do folderu Game w ( u mnie ) C:/Gry/FIFA 13. Fifasetup2 musi być w folderze Game.

4. Następnie klikamy na plik fifaconfig.exe znajdujący się w fifasetup2.
5.Jak widzisz, są to ustawienia klawiszy i pada od FIFA 11. Teraz możesz
ustawić i klawiaturę i przyciski od pada. Ustaw wszystko dokładnie, tak
jak chcesz.

6.Przez zapisaniem tych ustawień pamiętaj: Jeżeli masz na komputerze FIFA
11 i nie chcesz stracić ustawien od niej, folder w moich dokumentach o
nazwie FIFA 11 zmień na FIFA 11old albo inne, chodzi o to aby foldery
się nie podmieniły. Jeżeli nie masz na komputerze FIFY 11 możesz ominąć
ten punkt.

7.Gdy przy ustawieniach naciśniesz ok, w Moich dokumentach powinien
pojawić się folder FIFA 11. Gdy do niego wejdziesz znajdziesz plik buttonDataSetup, skopiuj ten plik do folderu FIFA 13 w moich dokumentach. Zamień pliki.

8.Teraz odpal grę i sprawdź wszystkie ustawienia, w szczególności prawy
analog. Teraz możesz cieszyć się poprawnym działaniem prawego analoga i
poszczególnych przycisków.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...