Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][24/7][VPS][50slotów][FB + NowyTryb][Bossy][Heroes-wkrótce][Dobra maszyna] REDFREEDOM


Barte0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

28653970207849089701.jpg

Witajcie, mam wam do przedstawienia nowo powstały serwer Minecraft!

Udało mi się zebrać kilku ludzi, którzy mają już doświadczenie

ze innymi serwerami i stworzyliśmy jeden, ten, który według nas

jest najbardziej populany i poprostu daje najwięcej radości z grania!

SERWER NO-PREMIUM! Każdy może z nami zagrać!

17065887843319272957.png

Nazwa Serwera: RedFreedom
IP Serwera: 91.198.137.148
Maksymalna liczba graczy: 50 (z czasem zwiększamy do 200 - chcemy zobaczyć czy się przyjmie)
Typ Serwera: FB + Nowy tryb! RPG-SG
Premium: Nie
Administracja: Fromasz, Barte0, Xepio, Matiker12
Pluginy: Około 30, dobrane są tak aby jak najbardziej oddać atmosferę naszego serwera
Płatne funkcje: VIP, S.VIP (odpalamy pewien czas po starcie serwera, info niżej).

TS3: 91.198.137.148
94811675205221944009.png

&1. Co to jest za serwer?

- Serwer jest mieszanką FB oraz naszego autorskiego trybu gry opartego na pluginie EpicBoss.

&2. Na czym polega nasze FB?

- W sumie niczym się nie różni od innych ale:

- Na jednej i tej samej mapie umieściliśmy Dungeony MiniBossów (o tym później),

gdzie gracz będzie mógł walczyć z nimi o drop i zbierać pieniądze gdy go zabiją.

- Zakup działek ograniczonych, np 20x20,30x30..., a także dodamy możliwość

zakupu działek wolnych (jeżeli spodoba Ci się jakaś góra, albo wysepka, to możesz to kupić) dla VIP.

- Możesz także polować na potwory, które dadzą Ci pieniądze na zakupy w sklepie.

&3. Mamy też nowy tryb rozgrywki!

- Stworzyliśmy drugą mapę (na tym samym serwerze), gdzie będziesz mógł się przeteleportować.

Zasady tam nie obowiązują, bij się z kim chcesz i kogo chcesz. Twórz sojusze, grupy, gangi, zbieraj drużyny

i pokonujcie razem Bossy!

- Na mapie rozmieszczone są Tereny Bezpieczne, gdzie można się uleczyć, wyłączone jest PvP i można wrócić na mapę FB.

Tylko w ten sposób można się z niej wydostać! (Żywym)

&4. MiniBossy?

- Są to Bossy, które zostały umieszczone w Dungeonach na mapie FB. Są one łatwiejsze niż standardowe

bossy lecz nadal wystarczająco mocne aby zabić nieuważnego gracza.

- Z MiniBossów wypadają różne przedmioty zaczarowane.

&5. Bossy

- Są to potężne stworzenia, które są umieszczone w Dungeonach na mapie SG.

- Musisz zebrać hardą drużynę, aby je pokonać. Bossy są odpowiednio zbalansowane w zależności

od dropu jaki z nich wypada!

- Z Bossów wypadają Enchantowane Sety zbroi i broni!

Spis dropu i wszystkich artefaktów dostępnych w grze znajduje się na serwerze!

&6. Konta VIP i S.VIP - każdy musi z czegoś żyć ;)

- Nie będą mialy wpływu walkę PvP, tzn, że nie będzie można kupować broni, zbroi itd.

-VIP zwiększa drop pieniędzy o 20%.

- S.VIP zwiększa drop pieniędzy o 50%.

- VIP dostanie możliwość zakupu wolnej działki tzn. Jeśli spodoba ci się jakaś góra, jezioro lub jakikolwiek inny kawałek

terenu możesz go sobie ogrodzić. Dostaniesz na niego cuboid o wybranych przez ciebie rozmiarach.

Dodatkowo dostajesz marker na dynmapie!

Serwer opiera się na znajomości terenu, nie ma tu żadnych warpów ani innych tego typu ułatwień!

W odnalezieniu siebie pomoże ci dynmapa!: http://91.198.137.148:8123/#

51193919075328079999.png

44244418430486289250_thumb.jpg94774946817612550348_thumb.jpg88639163866902318689_thumb.jpg09591292459755955812_thumb.jpg02722021502906192156_thumb.jpg29884752957804739834_thumb.jpg01282745291645984230_thumb.jpg83210929968239988360_thumb.jpg

39360014911806851670.png

Opublikowano

Bardzo fajny serwer.

Polecam.

Jest na nim bardzo miła Administracja.

Administracja stara się by graczom grało się jak najlepiej.

Boss'owie są bardzo ciekawi .

Budowle są nie tylko piękne ale przepiękne .

Po prostu cud serwer ^.^

NAPRAWDĘ POLECAM!

Damix555-Polecam się na przyszłość.

Mój nick w grze to:
Kurak3322

 

Opublikowano

Chyba do tej pory najlepszy serwer na jakim grałem, oczywiście pod względem grywalności (utrudnienia dla cheaterów itd).

Póki co bezlagowo się gra, zapraszam wszystkich gorąco ! Serwer godny uwagi, ode mnie wielki + i tak trzymać! :)

Opublikowano

Tak ,Serwer powoli się rozwija przybywa więcej graczy to oznacza ze będą dodawane nowe rzeczy takie jak Bossy które widocznie bardzo się podobają graczom oraz areny na których będą walczyć ze sobą jak i zarówno z mobami ;]

Opublikowano

Możliwe ze dziś będą dodane 2 nowe BOSSY !! A do piątku postaram się wyrobić z mob arena .Zapraszam nowych graczy na serwer ;p

Opublikowano

Ok weszłam na serwer i jednym jego minusem jest to że nie posiada pluginu factions, serwer wydaje się być w porządku, bossy ,dropy itp ale brakuje tej gorącej krwi którą dają frakcje, myślę że dla serwera survival ten plugin jest obowiązkowy :)

Opublikowano

Ok weszłam na serwer i jednym jego minusem jest to że nie posiada pluginu factions, serwer wydaje się być w porządku, bossy ,dropy itp ale brakuje tej gorącej krwi którą dają frakcje, myślę że dla serwera survival ten plugin jest obowiązkowy :)

To nie taki tam survival, w końcu zbierasz surowce i kupujesz działkę..

Nie mniej jednak szykują się zmiany.. na dobre oczywiście, więc zapraszam wszystkich serdecznie! :)

Opublikowano

I dobrze uważacie, factions to tylko dokumentacja na potwierdzenie grupy, bez tego pluginu przecież też można się zgadać i pójść na bossa..

O to chodzi, trzeba troszkę się zaangażować żeby coś osiągnąć, dużą wagę też przywiązujemy do zaufania (chodząc na bossy trzeba móc zaufać osobom, które w razie co podniosą i oddadzą nam itemy). Tak więc grajcie z głową i bawcie się dobrze.

Kolejne niespodzianki w toku.. Nic tylko czekać:) !

Opublikowano

Zapraszamy! Po osiągnięciu 25 graczy mapa z naszym autorskim trybem gry zostanie otwarta! Nadal dodajemy nowe bossy i lokacje zarówno na mapie FB jak i tej nowej.

Opublikowano

Szkoda że nie opyla się chodzić na bossy (tylko z diax eq dasz radę, dropnie ci złote/iron ale diax rozwali)

Opublikowano

Szkoda że nie opyla się chodzić na bossy (tylko z diax eq dasz radę, dropnie ci złote/iron ale diax rozwali)

Jest tak dlatego, że na bossy powinno się chodzić grupą, a nie samemu.

Ponadto to co jest na mapie z działkami to jakieś śmieszne bossy...

Czekamy na otwarcie SG, tylko potrzeba nam do tego 25 graczy online.. Dlatego zapraszam:)

Opublikowano

Prawdopodobnie Heroes będzie w następnej wersji minecrafta,na którą czekamy ;)

Opublikowano

Plugin factions , zabezpiecza skrzynie i cały teren budynku , nie chodzi o samą grupę tylko o walkę z graczami o przetrwanie i by pokazać która grupa jest lepsza, połączenie nowych bosów i tego pluginu było by świetne ale zawsze znajdzie się serwer któremu coś brakuje, miałem wchodzić z 6 kumplami ale nikt nie chciał grać po tym jak się dowiedział że nie ma factions nawet nowe bossy do nich nie przemawiały.

Opublikowano

@Trololoxd - Zabezpieczenia skrzyń są niepotrzebne, gdyż mamy dobrze skonfigurowany plugin WorldGuard. Tak samo zabezpieczenia terenu nie są potrzebne, bo to samo zapewnia WorldGuard... Także sam widzisz, że Factions jest tu zupełnie zbędnie, ale zżerało by tylko pamięć serwera. Jeżeli chcesz mieć bajerancki Suffix/Prefix-TAG koło nicku, to niestety nie trafiłeś na ten serwer co trzeba :)

 

Chcemy zapewnić dobrą jakość rozgrywki używając jak najmniej pluginów. Jak na razie gracze potwierdzają, że nieźle nam się to udaje. Może są wyjątki, ale widocznie nie trafili oni na serwer jakiego im potrzeba.

Opublikowano

Zapraszamy na serwer zostały dodane nowe pluginy co poprawią jakość rozgrywki oraz zapewnia lepsza zabawę :)

Opublikowano

Dodaliśmy możliwość kupna u kowala różnych rodzajów strzał, które można używać na Bossy! Od teleportujących do zatruwających.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...