Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Zarabianie przez reklamy.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie idz do adsens oni tylko ludzi oszukuja jak nic nie zarobisz przez 5 dni to daja ci bana za klikanie we własne reklamy ja tak mialem juz 4 razy a jak zalozylem bloga na blogspot co tam tez był adsense to znowu mi zablokowali

Opublikowano

Nie idz do adsens oni tylko ludzi oszukuja jak nic nie zarobisz przez 5 dni to daja ci bana za klikanie we własne reklamy ja tak mialem juz 4 razy a jak zalozylem bloga na blogspot co tam tez był adsense to znowu mi zablokowali

Gdyby to było takie piękne to każdy by sobie klikał...

Adsense to najsensowniejsza propozycja bo i zarobek najlepszy, ale nie mozesz sobie sam klikać w reklamy.

Opublikowano

U mnie na Forum jest 12550 Unikalnych wizyt

i teraz pytanie ile bym mógł zarobić parę Groszy na Tym ? :D

 

 

@Ktoś chętny pisać PW może dodam bannera za darmo Pozdrawiam ! :)

661bba1f3a798591.jpg

 

Opublikowano

U mnie na Forum jest 12550 Unikalnych wizyt

i teraz pytanie ile bym mógł zarobić parę Groszy na Tym ? :D

 

 

@Ktoś chętny pisać PW może dodam bannera za darmo Pozdrawiam ! :)

Może być 12550 wizyt, ale 5 z nich kliknie w reklame.

Wszystko zależy od wizytatora czy go dana reklama zainteresuje.

Opublikowano

Może być 12550 wizyt, ale 5 z nich kliknie w reklame.

Wszystko zależy od wizytatora czy go dana reklama zainteresuje.

 

Właśnie dlatego AdSense będzie najodpowiedniejsze. W AdSensie reklamy są dopasowane nie tylko do tematyki strony ale także do wyszukań w Google odwiedzającego stronę, więc jest większa szansa, że akurat coś go zainteresuje, niż w przypadku reklam tylko i wyłącznie na podstawie strony.

 

Stawki w AdSensie też nie są najniższe ( czasami kilki wchodzą po 0,70 € ) a bany dostają tylko ulungi, które sobie same klikają w reklamy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...