Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[News] DBO - Wersja Global zatwierdzona?


blashix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DBO - Wersja Global zatwierdzona?

 

No wlasnie, dlaczego ze znakiem zapytania?



Natknalem sie na stronie glownej NTL na news odnosnie FAQ tego co do tej
pory zrobili i co maja zamiar zrobic, w ostatnim - 10 punkcie FAQ
natrafilem na bardzo ciekawą informacje, mianowicie: (daje tlumaczenia
polski i angielski z koreanskiego oczywiscie (translator OP))



"Dragon Ball Online" Obsługa od samego początku trzy lata, stoją, ale
nie otrzymałem jeszcze wynik, jak w Hongkongu, Tajwanu, Korei i
początkowo po Cheryl. Ale "Dragon Ball Online" nie powiodła się, nie
widzę. Później do refleksji, czego nauczyli się z Korei, Hong Kong,
Tajwan, dalsza poprawa jakości największy światowy rynek gier w Chinach,
aby wprowadzić oczekuje.

"Dragon Ball Online", "Dragon Ball" Global IP dokonały ledwo myślę, że
nie zawiedzie. Serial animowany, a także mają wielki interes w "Dragon
Ball Online" minuta wielu. Warte tyle oczekiwać przyszłości być
odnawiane Pojawienie się "Dragon Ball Online", myślę.



"Dragon Ball Online" service since its inception three years, are
facing, but it does not received my score yet, as in Hong Kong, Taiwan,
Korea and initially after Cheryl. But "Dragon Ball Online" has failed, I
do not see. Later to reflect what they have learned from Korea, Hong
Kong, Taiwan, further to improve the quality of the world's largest
gaming market in China to enter is expected.

"Dragon Ball Online", "Dragon Ball" Global IP have made ​​hardly think
it will not fail. Cartoon series, as well as have a great interest in
the "Dragon Ball Online" many minutes. Worth enough to expect the future
be renewed appearance of the "Dragon Ball Online", I think.



Z tego co wyczytalem moje tlumaczenie jest takie:

DBO jest juz 3 lata na rynku, ale nie otrzymali jeszcze takiego wyniku
jakiego by chcieli w KOR TW i HK, jednak nie widza zeby DBO jeszcze ich

zawiodlo, wydadza gre w Chinach (jak wiadomo shanda games dosc dlugo
czeka na otwarcie DBO w chinach juz) dopiero po patchu poprawiajacym
jakosc gry (na moje oko, balans i inne pierdoly, wlasnie jednym z takich
patchy jest wymiana scouterow), nastepnie po wydaniu gry w CN maja plan
wydac Globala, gdyz twierdza, ze popularnosc gry jak i anime wsrod
obcokrajowcow jest znacznie wieksza niz wsrod azjatow i gra osiagnie u
nas wielki sukces, a jezeli chodzi o samo pojecie GLOBAL bardzo wiele
osob czytajac to na 100% ma w myslach, ale jak to GLOBAL? nie bedzie EU
czy USA? Po pierwsze, kazda szanujaca sie firma w tych czasach, wydajaca
wersje globalna danej gry, robi pare badz 1 client posiadajacy regiony
wlasnie na EU USA NORTH I SOUTH jak to jest w przypadku Archlorda dla
przykladu, tak ze, nie ma sie o co martwic, wszystko jest na dobrej
drodze, jak dobrze pojdzie to w tym roku ujrzymy juz DBO w oficjalnej
wersji Angielskiego z boskim pingiem BEZ zadnych programow i z
ogolnodostepnym cash shopem, wiec pozostalo nam tylko czekac :3




Pozdrawiam wink.gif

 

Autor Tematu Strider. z forum dbo

Opublikowano

No no ładnie, ładnie tylko czekać na wersję EU, mówiłem że kiedyś wyjdzie.

 

 

Już się doczekać nie mogę tych niskich pingów ^^

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Jaki jest sens przeklejania tematów z dbmmo.net tutaj ?

Wątpie żeby Striderowi się to podobało...

 

 

@edit

No no ładnie, ładnie tylko czekać na wersję EU, mówiłem że kiedyś wyjdzie.

 

 

Już się doczekać nie mogę tych niskich pingów ^^


Się nie doczekasz... to nie jest oficjalne info że DBO wychodzi w EU więc się nie napalajcie.

Tłumaczone z japońskiego przez translator na angielski i potem interpretowane na polski więc co oni naprawdę tam napisali to nikt nie wie...

Opublikowano

Jaki jest sens przeklejania tematów z dbmmo.net tutaj ?

Wątpie żeby Striderowi się to podobało...

 

 

@edit

 

Się nie doczekasz... to nie jest oficjalne info że DBO wychodzi w EU więc się nie napalajcie.

Tłumaczone z japońskiego przez translator na angielski i potem interpretowane na polski więc co oni naprawdę tam napisali to nikt nie wie...

 

 

Ale można już spekulować. Więc nadzieje jakieś zawsze są. Nawet jak wyjdzie za 4/5 lat to warto czekać.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...