Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7]MultiWar [SURVIVAL+FRAKCJE][150 SLOTÓW][BĄDŹ NAJLEPSZYM!][NOWY SERWER!]


MultiWar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MultiWar

informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje

strzalka.gifSloty: 150

strzalka.gifIP: 192.166.219.195

strzalka.gifPotwory: Włączone

strzalka.gifZwierzęta: Włączone

strzalka.gifPvP: Włączone

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: Właczony

strzalka.gifBialaLista: Wyłączona

inf.png
Serwer wystartował 11.02.2013r Wszyscy mają równe szanse! Zostań najlepszą frakcją ! Weź udział w wojnach !
Zapraszamy na serwer ! :)

Generator by -outi-

To jest oficjalny temat, wiec prosze moderatora zeby mi nie usuwał 4 tematu.
Opublikowano

NIE POLECAM !!

- Diaxowi nie dadza sie rozwinac zabijaja nowych

- Admina stale nie ma

- Atmosfera .. nie ma.

- Słaba reklama tak jak serwer.

Opublikowano

NIE POLECAM !!

- Diaxowi nie dadza sie rozwinac zabijaja nowych

- Admina stale nie ma

- Atmosfera .. nie ma.

- Słaba reklama tak jak serwer.

To ze ty nie byles przez ta godzine co adminow nie byla to nie ich wina.

 

 

#Up 3,2,1 To ze diaxowi bija to nie administracja wina. I to nie znaczy ze nie da sie rozwinac. Ucieknij z spawna inna strona i tyle. Jak bylem na spawnie to wy sie na mnie rzucaliscie. Wiec nie placzcie.

Opublikowano

NIE POLECAM !!

- Diaxowi nie dadza sie rozwinac zabijaja nowych

- Admina stale nie ma

- Atmosfera .. nie ma.

- Słaba reklama tak jak serwer.

1. Masz 4 wyjścia, że jesteś free killem i nie umiesz wyjść ze spawnu to Twoja wina a nie nasza.

2. Admin ciągle jest, tylko na vanishu ;>

3. Atmosfera jest, całkiem dobra.

4. Słaba reklama? Wystarczająca. Zrób lepszą ;>.

 

Nie oceniaj serwera, jeśli jesteś free killem który się wkurwia że nie umie wyjść ze spawnu.

Opublikowano

sory bardzo jeżeli macie sprawę do admina Ip Ts'a na spawnie jest napisane tam jesteśmy zawsze zapraszam.



Diaxowi bija przed spawn Nie polecam

Nie potrafisz uciec ze spawnu??

Są 4 wyjścia z zamku a ty masz problem że diaxowi cie biją masz szansę uciec bo nie masz jeszcze potków na speeda

Więc na razie są szansy wyrównane.

Serwer Serdecznie polecam



1.Nie polecam serwera 2.Diaxowi nie dadzą się rozwinąć zabijają nowych 3.Administracja nie ogarnięta

 

1.Uzasadnij dlaczego?

2.Nie potrafisz uciec ze spawnu??

Są 4 wyjścia z zamku a ty masz problem że diaxowi cie biją masz szansę uciec bo nie masz jeszcze potków na speeda

Więc na razie są szansy wyrównane.

3.Administracja jest ogarnięta lecz nie chcemy żeby na serwie zawsze było sztywno.



1.NIE POLECAM !!

2. Diaxowi nie dadza sie rozwinac zabijaja nowych

3.Admina stale nie ma

4.Atmosfera .. nie ma.

5.Słaba reklama tak jak serwer.

1.Uzasadnij dlaczego?

2.Nie potrafisz uciec ze spawnu??

Są 4 wyjścia z zamku a ty masz problem że diaxowi cie biją masz szansę uciec bo nie masz jeszcze potków na speeda

Więc na razie są szansy wyrównane.

3.Admini mają też swoje życie i starają się być najczęściej jak mogą.

4.Atmosfere możecie budować sami po przez wojny gildi lub coś tego rodzaju

5.Reklame staramy się robić jak najwięcej by serwer się rozwiną.Możesz pomóc w reklamowaniu.

Opublikowano

Taki fajny server byl :D wojtlos podaj skype :D

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Powiem tak - serwer przeciętny. Niczym nie powala i niczym nie zachwyca. Spawn wygląda w miarę estetycznie, ale arena pvp to jakaś porażka. Jeśli ktoś szuka serwera bez żadnych "wodotrysków", to jak najbardziej polecam, ale jeśli ktoś wymaga czegoś więcej (tak jak ja), to nie jest to serwer dla niego.

Pozdrawiam!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...