Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wyswietla mi czasem serwerów w minecrafcie NAGRODA TO 10 SLOYOWY SERWER W MINECRAFCIE NA HOSTINGU OWNSERVER


pomocyasdxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi o to, ze działają np przez 5 min serwery w minecrafcie, a potem wszystkie padają i pisze w motd ''Can`t reach server '' JAK KTOS ODPOWIE TO ODDAM 10 SLOTOWY SERWER W MC NA HOSTINGU OWNSERVER.PL

Opublikowano

1.Jak działa to raczej nie.

2. Ale co z tą zaporą? Chodzi o filewira czy jakos tak? xD

3.Wirus ? Robiłem 3 razy juz kompa nooo tegoo. kurdee odswierzałem, no kurde zapomiałem jak to sie nazywa, xD

Opublikowano

Proponuje wyje*ać minecrafta z kompa i zainstalować od nowa. ;)

Wyczyść 2razy kompa JetClean i powinno pomóc. ;)

 

PS. Nie łącz się co np 1-10 sek z serwerem ,bo się MC buguje. Odstęp między łączeniami powinien wynosić 20-30 sekund.

Opublikowano

Robiłem reinstalke kompa i nic, JetClean, nie działa, dalej lecimy :) KTo zgarnie serwa? ;x Dni juz lecą bo niechcacy kupiłem 12 slotow. xD

UP@

Anty virka nie mam chyba zadnego, bo dopiero co zrobiłem reinstalke kompa . ;P Mam premium 7 .

Opublikowano

Mam nadzieję , że pomogę !!!

 

1. Przy włączaniu Minecrafta Kliknij Force Update i poczekaj !!

2. Usuń folder .Minecraft

1. Klawisz Windowsowy + R i wpisz tam %appdata%

3. Jeśli masz Router zrestartuj go

Kliknij przycisk wyłoncz i odłącz zasilanie na około 30 sec później włącz go ponownie

4. Jeśli masz połączenie kablowe zrób tak samo jak z routerem ( tylko zamiast routera modem i taki zasilacz który jest przy kompie )

5. Zrestartuj Komp

6. Czy masz internet ???

7. Odpal Mc na koncie adma Prawym na ikonę Mc i Uruchom jako Administrator

 

Licze na nagrodę i Like !!

 

 

100 % By Me

Do Admina/Moderatora Tak się staram zdejmiecie mi parę procent ?



Opublikowano

Wyjdz z listy serwerów(Do okna Singleplayer itp) i poczekaj chwile no i znowu zobacz. Też tak mam i mi to pomaga

wsrh.jpg


Opublikowano

Szczerze ci powiem ze mialem kiedys równy problem z jednym serwerem i teraz pytanie czy masz hamachi?

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

wyłącz zaporę antywirusa i jesli masz wi-fi zresetuj router

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...