Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukiwany grafik, stała współpraca.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuję grafika do stałej wsółpracy odnośnie projektu gry mmorpg 2d pokemon.

Gre planuje robić w technologi jquery+node.js(socket.io), php+(baza danych).

Poszukuje grafika który jest w stanie oprawić stronę tz zrobić layout, zakodować go(mile widziane). I inne prace typu mapy,postacie itp.

Oczywiście oferuję % z premium.

 

Mile widziany kontakt skype w ostateczności gg.

 

Opublikowano

Takie małe pytanka

 

1) a co jeśli gra nie będzie przynosić dochodów z premium ?

2) a co jeśli wyłączysz grę po kilku dniach ?

3) a co jeśli tej gry nie doprowadzisz do końca ?

 

Zastanawiam się ponieważ zakładam, że grafik wykona swoją pracę a potem... nastąpi jedna z tych 3 sytuacji w/w.

Opublikowano

PS:Skoro robisz grę w technologi jquery+node.js(socket.io), php+(baza danych).

 

To polecam tak:

HTML, CSS, JS, JQuery

Serwery odpalone:

Apache +MySQL(ew. własna baza danych) + NodeJS

 

Inaczej nie polecam z nim współpracy bo gra nie dojdzie do końca ;)

Opublikowano
@up
ten post jest tak bez sensu, że aż smutno...
A jeśli zamiast jquery wybierze prototype albo dojo to już nie wyjdzie projekt?
A zamiast Apache postawi to na Zend Server , Ngingx czy nawet na IIS to też lipa?
Czy MySQL to jedyna słuszna baza danych? Co złego jest w PostgreSQL, MSSQL czy Oracle?
A na świecie istnieją nie tylko bazy relacyjne.
I co to jest 'własna baza danych'?
Autor tematu nie prosił nikogo o zdanie, więc po co ten głupi post.

Przepraszam za offtop, ale czasami się nie da..

Co do tematu to grafików szukaj na forach graficznych, tam może kogoś sensownego znajdziesz :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...