Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■Zapowiedź■ Polska-Craft ■ [1.4.6/1.4.7][FB][40S][24/7][Dedyk]■Otwarcie w Środę !■


henio9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

99480751398189528874.png




minimalserwerminecraft.png




minimalfreebuild.png




minimalip.pngpolska-craft.gomc.pl




minimalsloty.png40




minimalwlnie.png




minimalzwierzetatak.png




minimalpotworytak.png




minimalpvpon.png




minimalpluginy.png




Specjalnie dopasowane dla potrzeb graczy.




minimalekipa.png




[Wlasciciel]recool001



[Wlasciciel]Generatorek

[Techik]Kopis

[Admin]TrailerPL

[Admin]Podbijacz

[Moderator]Krzycho27

[Moderator]Chicoony_PL

[KidMod]Arti26c





minimaldodatkoweinforma.png




Więc tak jest to serwer freebuild, na którym cały czas jest full 40/40 teraz jest w czasie budowy nowej, lepszej mapy, która napewno wam sie spodoba, serwer posiada dobrą maszyne, na ktorej nie ma lagow, mamy sg, mob arene, spleefa, dzialki itp.



Na serwerze panuje miła atmosfera, można kupić rangę Vip/sVip, które dają wiele możliwości.

Bedac stałym graczem, mozna otrzymać rangę, która da wam nowe przywileje, wiec warto grać często :)

Na poprzedniej edycji serwera, ludzie bawili się bardzo dobrze.

Zapraszamy na serwer, którego otwarcie jest już w środę o 16:30.

ps.Dla osoby, która zrobi najwięcej reklam i umieści na naszym forum linki, do tych reklam przewidziana jest nagroda w postaci GiftCoda, wiec osoby które nie posiadają premium, mają szanse mieć !






byadampoloczek.png


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ej recooil nie wiem czy tu jest forum ale kit mam nick krycha11193 i powiedz mi czemu mnie drugi admin zbanowal skoro powiedziałeś ze moge mieć range "dziewczyna"

pls odbanuj mnie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...