Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Kwadratowa Masakra #3 [WL] + inne pluginy.


DaKe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informacje.png



strzalka.gif TYP: Kwadratowa Masakra III



strzalka.gif Sloty: 25



strzalka.gif IP: CZYTAJ INFORMACJE DODATKOWE!



strzalka.gif Potwory: ON



strzalka.gif Zwierzęta: ON



strzalka.gif PvP: ON



strzalka.gif Premium: OFF



strzalka.gif Nether: Off



strzalka.gif BialaLista: ON



administracja%20serwera.png



- DaKe


- navenn



Informacje%20dodatkowe.png



Witam wszystkich, chciałbym zaprosić Cię na serwer Kwadratowa Masakra #3, oczywiście jest drużyna CZERWONYCH oraz drużyna NIEBIESKICH.


BĘDĄ DODATKOWE PLUGINY NP. GDY BĘDZIESZ BIŁ ŻELAZNYM KILOFEM, BĘDZIE 1% SZANSY, ŻE WYPADNIE ŻELAZO.


ORAZ Z DRZEWA 1% SZANSY, ŻE WYPADNIE ZŁOTE JABŁKO.





NA SERWER MOŻNA WEJŚĆ TYLKO MAJĄC TEAMSPEAKA #3 ORAZ MICROFON.


Gdy wejdziesz na teamspeaka oraz na kanał 'Kwadratowa Masakra 3' - poproś administratora o dodanie do serwera!


NUDA? O NIE, TO NIE DLA NAS.


IP TEAMSPEAKA #3: s2.pixelteam.net:9989


START SERWERA O GODZ. 19:30 - 20:00



Opublikowano

Start jutro, zapędziłem się, z powodu że już mało ludzi jest. Tak koło 17:00 zapraszam na teamspeaka, jeszcze dam info jutro.

Pozdrówka wszystkim.

Opublikowano

Praktycznie, jak będzie około. 11 osób na teamspeaku, o XX godzinie to wtedy dodajmy do WL itd.


O 17 zaczynamy werbować ludzi.


Pozdrawiam.


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...