Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server ~~~~LEGENDERYCRAFT24~~~~ Minecraft [100 slotow] [RPG] [FRAKCJE] [Powiekszony exp] [NO LAG] [NAJLEPSZY SERVER FRAKCJI] [NO WL] [ITEMSHOP]


kotek_xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LegenderyCraft



Informacje.png



strzalka.gif TYP: Wojny gildii/Surival

strzalka.gif Sloty: 50

strzalka.gif Potwory: Wlaczone

strzalka.gif Zwierzęta: Wlaczone

strzalka.gif PvP: Właczone

strzalka.gif Premium: Nie trzeba

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie



strzalka.gifIP: s136.csrv.pl:26813

strzalka.gif IP TEAMSPEAK 3: rs21.teamspeak.pl:3200

strzalka.gifITEMSHOP :https://craftserve.pl/s/110758/shop



Administracja2.png

Pro100wryj,Adam9147,McJoke,Zubron

Moderator -TigerAO

pluginy.png

Frakcje ,MCMMO,essentials,falsebook



InformacjeDot.png

-Server istnieje od 3 dni gra juz na nim ponad 30 graczy.


-Server dziala 24/7.


-Nie ma lagow.


-Duzo informacji na spawnie.

-5x wiecej EXP-a z Mobow.


-Bardzo tanie ceny VIP i SuperVIP.


-Plugin specjalnie dla Graczy na bramy i mosty (FALSEBOOK).

-Komedna /sethome dla Graczy co poprwia Gre.

-Bardzo Estetyczny spawn.

I wiele wiecej przywileji !!!





Jak powstał server:


Wpadlismy na pomysl z kolegami aby zrobic ,server w grze minecraft


Wszyscy sie zgodzili i postanowilismy kupic server na poczatek 30 slotow

po 3 dniach

server stal juz pełny wiec nie zawachalismy sie dokupic jeszcze 50

slotow aby wszyscy gracze mogli spokojnie wbic na server bez problemu .






REKRUTACJA NA MOD-a I Admini OTWARTA

PODANIA PISAC W KOMENTARZCH:

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

8.Czy masz TeamSpeak3

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre




DZIEKUJE I ZAPRASZAM

Opublikowano

1. Wiek:14

2. Obycie z komendami:9/10

3. Dlaczego ty:Lubie być adminem

4. Staż z minecraftem: 2lata

5. Staż z serwerami: 1 rok

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Tak

7. Na ilu serwerach grałeś: Około 50

8.Czy masz TeamSpeak3: Tak

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre: 1h 2h różnie

 

10.Nick : COr3

Opublikowano

1. Wiek: 15 lat

2. Obycie z komendami: 9/10

3. Dlaczego ty: Z chęcia pomoge, mam 15 lat i jestem ogarnięty oraz nie lubie 11 i 12 latków którzy proszą o rangi a jak jej nie dostana to piszą na temat serwera złe rzeczy

4. Staż z minecraftem: ok 3 lat

5. Staż z serwerami: 1,5 roku

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: tak, posiadam swój serwer minecraft

7. Na ilu serwerach grałeś: na duże ilości serwerów

8.Czy masz TeamSpeak3: aktualnie nie mam mikra, ale nie długo bede miał i posiadam ts

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre: zależy ale ok 2h a w wekendy wiecej

 

 

10.Nick: CryteekPL

 

 

Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie

 

Jeśli chodzi o bycie Adminem lub Moderatorem to dla mnie to obojętne

Opublikowano

1. Wiek: 16/17


2. Obycie z komendami: 6\10


3. Dlaczego ty: Nie wyróżniam się od tych co przede mną kandydowali , lecz chcę zostać adminem/modem tego serwera gdyż wkurza mnie zachowanie niektórych nieogarniętych ludzi którzy myślą że mogą wszystko. Chciałbym też zająć się administracją , gdyż kilka modów/adminów nadużywa swojej pozycji.


4. Staż z minecraftem: rok.


5. Staż z serwerami: Gram na serwerach od roku, lecz z pluginami factions jakoś tak pół roku.


6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak byłem , ludzie sie na mnie nie skarżyli.


7. Na ilu serwerach grałeś: Nie umiem do tylu liczyć.


8.Czy masz TeamSpeak3: tak mam tsa , i nawet przesiaduje na waszym. (sendeR)


9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre
: zależy od zapotrzebowania, czasami moge grać pół dnia , a czasami 2 godzinki.

Opublikowano

1. Wiek: 19

2. Obycie z komendami: dobra

3. Dlaczego ty: bo ogarniam nie trolluje i nie jestem chamski.

4. Staż z minecraftem: od alphy

5. Staż z serwerami: dluga i dobra (:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: bylem adminem na 6 serverach

7. Na ilu serwerach grałeś: gralem na wielu :/

8.Czy masz TeamSpeak3: mam

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na zalezy ile bendzie mi sie chciale na dany dzien :)

Opublikowano

1. Wiek: 15 lat

2. Obycie z komendami: Wszystkie komendy na budowanie , umiem dawac cubboidy , podstawowe rzeczy ,

i trochę więcej ale według mnie nadaję się na mini moda . A miałem już swój serwer ale koszty ....

3. Dlaczego ty: Bo chcę wreszcie dostać szansę

4. Staż z minecraftem: 1,5 roku

5. Staż z serwerami: ok 1 roku

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak , swojego i byłem kidem na takim jednym

7. Na ilu serwerach grałeś: OOOOO to nie umiem zliczyc bo zagram a jak nuda to usuwam

8.Czy masz TeamSpeak3 : Skype mam : joseress lub Dzokersol , ale mogę się nauczuc z ts korzystac

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre : 2 godziny a w weekendy to dłużej zdaza mi sie grac po nocach jak widac kiedy jest pelno cheaterów




Moj nick to Dzokersol

Mpc forum - dla mnie : serwerownia minecraft i pogaduszki

Opublikowano

1. Wiek: 15 lat

 

2. Obycie z komendami: 9/10

 

3. Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty jak na swój wiek, piszę poprawnie po polsku, znam bardzo dobrze komendy, lubię grać z miłymi ludźmi oraz posiadam premium.

 

4. Staż z minecraftem: 2 lata

 

5. Staż z serwerami: 1,5 roku

 

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: tak byłem adminem na około 27 serwerach

 

7. Na ilu serwerach grałeś: grać grałem na bardzo dużej ilości serwerów

 

8.Czy masz TeamSpeak3: tak posiadam

 

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre: od godziny do 6/7 godzin (zależy jaki mam dzień)

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

1. Wiek:16

2. Obycie z komendami:Podstawowe komendy administratora,moderatora, WorldEdit

3. Dlaczego ty:A dlaczego nie? ;) Lubie pomagac serverom mam bardzo dobra Opinie

4. Staż z minecraftem: 1rok

5. Staż z serwerami: Czesto gram na Survival+Frakcje

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak Bylem na 3 serverach Adminem i na 2 Moderatorem

7. Na ilu serwerach grałeś: Jesli chodzi na ilu gralem normalnie to na wielu okolo 100


8.Czy masz TeamSpeak3: TS.3, Skype,

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre: Aktualnie mam Ferie to po 12h Dziennie :D No-Life ;)

Oczywiscie dodam iz Jestem bardzo ogarnietym administratorem jak i moderatorem, spelniam wszystkie obowiazki administratora.

Kontakt: GG:33800090 Skype:marcinjakimow

Dziekuje i
cooltext914454595.png

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

1. Wiek:15

2. Obycie z komendami:
9/10 pozatym jaki problem jest wpisać /help,//help lub zobaczyć w necie;]

3. Dlaczego ty:Ponieważ Jestem "ogarnięty" lubie pomagać w tworzeniu nowych serverów rozkręcać je tworzyć eventy i chętnie dał bym kilka fajnych pluginaów ,umiem budować stwierdzić to mogę po tym że właszcza jak coś buduje to mi mówią że ładne lub epickie a przeciez opinia innych ludzi jest najwazniejsza! a nie moja;]

4. Staż z minecraftem:od 1.7.3 Beta

5. Staż z serwerami:chodzi na początku swojej gry nie ogarniałem jeszcze serverów itp to dostałem zaraz w 1.8 2 adminów od tego czasu lubie pomagać serverą i samemu ciągle się na nich dokształcać.[mało gram na serverach typu survival+Frakcje czy tam FB jako gracz]

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Pewne już dużej ilości ludzi pomogłem w serverach ,ile miałem administratorów to nie liczyłem ale dużo [chodzi na tylu sererach miałem admina lub moda to jeszcze nigdy nie miałem własno kupowanego servera ;] ]


7. Na ilu serwerach grałeś:hohoho nie zliczone Miliardy;] i dzięki nim zdobyłem tyle doświadczenia i dalej zdobywam;]

8.Czy masz TeamSpeak3:No niestety tu jest moja najwieksza wada ze narazie nie mam micro;[ ale postaram się załatwić.

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre:około 2-3h w weekendy więcej!

Czy mam być administratorem czy modernatorem to sami zdecydujcie.

Miltenkot

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...