Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc]Poszukuje Pomocy w robieniu serwera na plikach by Kocioł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie z taki samym pytaniem , czy ktos był by w stanie uzyczyc mi troche czasu i pomuc mi w zrboieniu prywatnego serwera MT2 ? robie go na plikach kocioła, praktycznie maszyne juz mam tylko nie wiem puzniej jak to wszystko powgrywac do clienta itp, jestem zielony w tych sprawach i prosił bym o szczegolne tłumaczenie, do kontretnej godzinny moge sie dostosowac:) prosze pisac propo pod tematem odezwe sie na priv:)

Z gory dziekuje

 

Tu link do tematu ; http://www.mpcforum.pl/topic/652473-tutdl-pliki-serwerowe-2011-vdi-by-kociol/

Tu link do poradnika ; http://www.youtube.com/watch?v=d9QGZjv47IA

Opublikowano

Ok czyli pliki masz juz zrobione tak? a mozesz polaczyc sie do Mysql-Navicata? jesli tak to wejdz w account zrob sb konto,wygeneruj haslo generatorem hasel mysql potem, wypakuj root z Clienta otworz serverinfo.py notepadem++ lub notatnikiem i daj swoje IP z Hamachi z koncowka .100 a jesli nie to podrzuc tu root.eix,root.epk i napisz jakie masz IP.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...