Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

۞ShadowRaze ۞[Wojny Gildii][25S][24/7][Dedyk][√ιק]


ThePh3rny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

★★ShadowRaze ★★

minimalsurvival.png

minimalip.png188.165.206.68:5496

minimalsloty.png25(Serwer nowy, będzie wiecej)

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Factions, OtherDrops , AntiRelog Nocheat i wiele wiecej

minimalekipa.png

Właściciel - Stavl

HeadAdmin - LiroyPL

minimaldodatkoweinforma.png

Serwer survival + factions , bez lagów mocna maszyna , ogarnięta administracja , pluginy dobrze skonfigurowane. Na Serwerze niema faworyzacji. Niema czegoś takiego, że jesteś kolegą admina to masz lepiej czy dostaniesz itemki ! Nikt nie otrzymuje itemów od administratorów.Na serwerze jest również możliwości kupna konta svip lub vip , wiecje inforamcji pod komenda /svip lub /vip.
Można kupić także expa i inne przydatne rzeczy.

Serwer oficjalnie OTWARTY!

Rekrutacja na admina , moda napisz pod tym postem do wzoru:

Nick:
Wiek:
TeamSpeak3:
Mikrofon(sprawny):
Doświadczenie:
Dlaczego ty :
Znajomość komend:
Opublikowano

Nick:MrMarchewkaa
Wiek:14
TeamSpeak3:Jest :)
Mikrofon(sprawny):Jest ;)
Doświadczenie:Ogarniam wszystko gdyż mam swój serwer minecraft już 2 lata :)
Dlaczego ty :Dla czego ja? hmmm dobre pytanie mam bardzo bardzo dużo czasu jestem ogarnięty znam wszystkie komendy i pluginy umiem bardzo dobrze budować nie toleruję na serwie cheterów mam spx ortografie oraz zawsze pomagam graczom w potrzebie ;)
Znajomość komend:Znam Wszystkie można tak powiedzieć :)

Dodam że kontakt ze mną to skype: bot.botki

Opublikowano

Nick:ZlyVirus

Wiek:15

TeamSpeak3:jak nie jak mam ;D

Mikrofon(sprawny): zawaliscie sprawny

Doświadczenie: duzee

Dlaczego ty : BO JA! :D

Znajomość komend:7/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...