Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Walczący z dystansu na topa/bota


Goliatos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam szukam jakiejs dobrej postaci na topa/bota proszę podawać postacie którymi graliscie i naprawde przyjemnie sie grało najlepiej do 3150 ale moze tez byc do 4800

Opublikowano

Jayce, moze iśc i na bota jako adc i na topa jako offtank i na obu pozycjach wyśmienicie się sprawdzać.

Naucz się czytać ze zrozumieniem :) do 4800ip

ja ci polecam również eza :]

1370794519-U152587.png



Opublikowano

Również polecam Ci Ezreal'a.

 

 

+świetny haras
+mocne early i mid game, w late także dobrze daje sobie radę
+nie najgorszy burst w early
+z agresywnym supportem można podłapać killa
+blink
+całkiem fajne ulti
+darmowy flash z E.
279981407253602336505.png
Opublikowano

Gravs. i tak jak kolega wyżej Ezreal. Ezreal ulti po całej mapie leci jeżeli dobrze wycelujesz i ogarniesz, dodatkowy flash i q które ma całkiem daleki zasięg. Albo też Miss Fortune, obszerne ulti, i sppeed :)

Eteor s15 - AvalonMT2 - Lanseris S3 - Pandora MT2 - IMetin - NetMetin - Revios - Baria -  Athes - Almandia -  Invoria - Dreikon - Kamelis - Aetia - Antaris 


 


wjigrl.jpg


 


 

Opublikowano

Polecam ci Kog'a . Ult co 2 sek i przydaje sie jak frag ci ucieka , tylko musisz przewidzieć gdzie będzie uciekał + slow do tego i jak walczy z tankiem to walisz q i zmniejsza wartość panczerza.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...