Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Przejście do tekstu po kliknięciu w przycisk


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !!! Bardzo proszę o pomoc gdyż muszę zrobić takowy programik że mamy np. 4 przyciski. Po kliknięciu w przycisk nr. 1 otwiera się (w programie) tekst nr. 1 . Załączam obrazek aby lepiej zrozumieć.
svunie5izrui_t.jpg

Opublikowano

Możesz też poukrywać przyciski. Czyli na początek w Form1 dajemy:

Button1.Visible =True

Button2.Visible =True

Button3.Visible =True

Button4.Visible =True

Label1.Visible=False

Button5.Visible=False

 

Teraz w Button1 dodajemy:

Label1.Visible = True

Button5.Visible= False

Button1.Visible =False

Button2.Visible =False

Button3.Visible =False

 

I w Button5(ten co wraca) dajemy:

Button1.Visible =True

Button2.Visible =True

Button3.Visible =True

Button4.Visible =True

Label1.Visible=False

Button5.Visible=False

Opublikowano

EngraveR chciałem zrobić tak jak mówisz . Wszystko zrobiłem jest ok tylko że po kliknięciu w byle jaki przycisk nie pokazuje się moj label4 ... czy jaki tam mam ustawiony

Opublikowano

Ok poradziłem Sobie. Miałeś błąd w Button 1 . Ale naprawiłem. Poprawny kod wygląda tak :

 

        Label1.Visible = True
        Button5.Visible = True
        Button1.Visible = False
        Button2.Visible = False
        Button3.Visible = False
        Button4.Visible = False
 
Opublikowano

Wybaczcie, ale wasze rozwiązania są gówniane. Po wciśnięciu przycisku utwórz sobie nowy obiekt typu Label oraz Button do powrotu, do przycisku od wracania dodaj niszczenie napisu i przywracanie menu.

Opublikowano

Enzil pewnie skasuje paczkę, bo nie wie, że to source :c

 

Otwórz notatnikiem Form1.cs

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...