Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Battlefield 3 się zawiesza i muszę resetować komputer


Taxus12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od nie wiem kiedy mam taki problem z BF 3 .

Gram sobie 10min . latam i nagle jeb zwiesza sie caly komputer i słychac charakterystyczny dzwięk 'brrrrr' z głośników.

Musze wtedy resetować komputer.Nie wiem od czego.Jak bf3 kupiłem w grudniu to chodził normalnie do tego tygodnia.

Moj sprzet:

Intel core i3 3.20GHz (2u rdzeniowiec)

Radeon 5450HD

4GB ramu

Win 7 Ultimate 64bit.

Za pomoc będą lajki .

Opublikowano

Start -> Uruchom -> cmd (uruchom jako administrator) -> (wpisz) bcdedit /set increaseuserva 2500
Cofnięcie zmian: bcdedit /deletevalue increaseuserva

 

+Temperatury podzespołów + karta graficzna

Opublikowano

Na radku 5450 dziala Ci bf3? Ta karta to SYF :c
a3d39fb0c3f8202eaa36a2cacfc44891.png?136

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

No działą na najmniejszych ale jakeis 30fps jest.Kupic nową kartę mogę doradz mi cos tak do 400zł i zeby była okej z prockiem.

A tak pozatym to dalej mi zawiesza kompa jak gram w bf3 na multi.Złyszałem ze od jakiegos punktbustera to jest

Opublikowano

Polecałym Sapphire Radeon HD 7770 GHz Edition 1GB GDDR5, kosztuje niecałe 430zł, ale podaj jeszcze jaki masz zasilacz, bo to bardzo ważne.

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

Opublikowano

@rexio KUR*A AUTOR NIE PYTAŁ SIĘ JAKĄ KARTĘ MA KUPIĆ TYLKO JAK NAPRAWIĆ PROBLEM

 

Polecam karty graficzne

 

GeForceGT 640

GTX 550

 

Zainstaluj :

-NET framework 3.5 i 4.0

-directx 10 i 11

-Sterowniki (najnowsze) do karty graficznej

 

P.S jak ty możesz grac na multi bez pb jak bez pb nawet gry nie odpalisz ?

Opublikowano

@UP a czytasz posty wszystkie? Pyta o dobrą grafę za ok. 400zł, bo ta co ma to szit niestety.

 

 

 

To trzeba jeszcze kupić zasilacz, SilentiumPC Deus 500W starczy, nawet pod rozbudowę.

 

Czyli radek 7770 GHz Edition od Sapphire + SilentiumPC Deus 500W, razem około 600-650zł.

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

Opublikowano

@rexio KUR*A AUTOR NIE PYTAŁ SIĘ JAKĄ KARTĘ MA KUPIĆ TYLKO JAK NAPRAWIĆ PROBLEM

 

Polecam karty graficzne

 

GeForceGT 640

GTX 550

 

Zainstaluj :

-NET framework 3.5 i 4.0

-directx 10 i 11

-Sterowniki (najnowsze) do karty graficznej

 

P.S jak ty możesz grac na multi bez pb jak bez pb nawet gry nie odpalisz ?

Jest możliwość gry na serwerze bez PB...

Opublikowano

@rexio KUR*A AUTOR NIE PYTAŁ SIĘ JAKĄ KARTĘ MA KUPIĆ TYLKO JAK NAPRAWIĆ PROBLEM

 

Polecam karty graficzne

 

GeForceGT 640

GTX 550

 

Zainstaluj :

-NET framework 3.5 i 4.0

-directx 10 i 11

-Sterowniki (najnowsze) do karty graficznej

 

P.S jak ty możesz grac na multi bez pb jak bez pb nawet gry nie odpalisz ?

Nie wierze juz w polski narod. Ja sie zapytalem jak mozna grac na 5450 skoro na tej karcie ta gra wgl nie powinna odpalic (ale to maly szczegol) czytaj ze zrozumieniem i zachowaj odrobine kultury wyniesionej z domu. Co do problemu to autor nadal nie podal temperatur podzespolow podczas grania. Jezeli takie cos wystepuje po uplywie 10 minut to moze wlasnie to byc wina zbyt duzych temperatur, a zwlaszcza ze w ~10 minut BF3 potrafi rozgrzac piecyk.

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

@rexio KUR*A AUTOR NIE PYTAŁ SIĘ JAKĄ KARTĘ MA KUPIĆ TYLKO JAK NAPRAWIĆ PROBLEM

 

Polecam karty graficzne

 

GeForceGT 640

GTX 550

 

Zainstaluj :

-NET framework 3.5 i 4.0

-directx 10 i 11

-Sterowniki (najnowsze) do karty graficznej

 

P.S jak ty możesz grac na multi bez pb jak bez pb nawet gry nie odpalisz ?

Da się grać bo grałem .

 

Tylko ja nie rozumiem tego że wcześniej grałem.Na tym bf przy rozdzielczosci 720 cos .... to mam ponad 35fps i daje rade a to ze gra sie zacina i muszę resetowc komputer nie wiadomo skąd sie wzieło.Inni pisza ze od jakiejs zintegrowanej karty dziękowej,jedni piszą o punkbuster i ja już sam nie wiem .

Opublikowano

Da się grać bo grałem .

 

Tylko ja nie rozumiem tego że wcześniej grałem.Na tym bf przy rozdzielczosci 720 cos .... to mam ponad 35fps i daje rade a to ze gra sie zacina i muszę resetowc komputer nie wiadomo skąd sie wzieło.Inni pisza ze od jakiejs zintegrowanej karty dziękowej,jedni piszą o punkbuster i ja już sam nie wiem .

Podaj temperatury podzespolow podczas gry w bf3

tak btw. to rowniez moze byc wina zintegrowanej karty dzwiekowej ale to juz rzadziej sie zdarza (aczkolwiek mozliwe)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Kup zewnętrzną karte dźwiękową. Miałem taki sam problem...

Kupiłem i już go nie mam

Najperw wyłącz ją w BIOSie i jak tak nie będzie, to wina karty dźwiękowej.

Nie tyle groźny jest rosyjski czołg, co jego pijana załoga.

 

Opublikowano

Podaj temperatury podzespolow podczas gry w bf3

tak btw. to rowniez moze byc wina zintegrowanej karty dzwiekowej ale to juz rzadziej sie zdarza (aczkolwiek mozliwe)

Czym taką temperature mogę sprawdzic?

Opublikowano

HWmonitor

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Hmm.. Po ilu minutach gry zrobiles ss? Poszukaj w BIOSie opsji wylaczenia zintegrowanej karty dziekowej. (podaj model mobo to moze cos poszukam)

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

po 1 minucie to nawet rozgrzac sie nie zdazdyl :P 5-7 minut i powinien sie rozpalic piecyk, ale mimo to podaj dokladny model mobo

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Hmm.. Po ilu minutach gry zrobiles ss? Poszukaj w BIOSie opsji wylaczenia zintegrowanej karty dziekowej. (podaj model mobo to moze cos poszukam)

nie wiem co ot jest mobo ;p i nie umiem wyłączac karty dzwiękowej a co to tego to jak ją wyłącze nie będę miał głosu z gry itp?

Opublikowano

nie bedziesz mial ogolnie glosu. Ta operacja jest po to zeby sprawdzic czy karta dzwiekowa nie jest tutaj winna. MOBO = mother board = plyta glowna

CPU: Intel Core i7 6700K @ 4.6 GHz 
MOBO: MSI Z270 Tomahowk
RAM: Kingston HyperX Fury 2x8gb DDR4 2133Mhz @ 3000Mhz
GPU: MSI Ventus RTX 2070 SUPER               
PSU:  SPC Vero L2 V2 650W 80+ gold  

Opublikowano

Jak na razie to daj ss z temperatur po tych 5-10minutach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...