Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zabezpieczyc serwer hamachi;p + kilka pytan i prosb


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam :D Chcialbym sie zabawic i wposcic kilkanascie osob na serwer :D Bo nuda niema co robic :P

1.Pytanie :

A wiec mam pytanie jak zabezpieczyc serwer hamachi ?

Haslo do filezilli zmienilem do navicat (root@%) zmienilem.




2. Prosba :

Mam prosbe o skasowanie 6 skila calkowicie z tych plikow [wartosci,ikony itd],aby w cliencie go wogole nie bylo widac.I zeby jak przejezdzam myszka na miejsce gdzie byla ikonka to aby nie bylo napisow i sie nie podswietlalo;p [ma byc puste pole bez niczego u kazdego kto ma nowy 6skill]

Locale_pl
download programu DIF patcher up glinka 333.Pisalo ze wszystko przebieglo pomyslnie czy cos takiego.Wpisalem /etc/rc.d/netif restart.zastopowalem maszyne zrebotowalem i dalem znow etc i start.Ale postac na ktorej byla zakladana gildia nadal niemoze zalozyc gildi.







6.Jak usunac ten naglowek w oknie logowania na gorze po lewo ? ((dodalem ss))



7.Jak zrobic okno logowania takie jak na plu ? Niechce aby bylo zapisywanie hasla.Chce zeby okno logowania wygladalo tak jak na plu.Tyle ze jezeli wgrywam locale z pla 2012 to wyskakuje blad i metin nie chce sie wlaczyc

ie068n.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pytanie nr:6

Zdjęcie logowania zmieniasz w plikach locale_pl (client)

 

Pytanie nr:4

Jak zmieniałeś lv? Po prostu w configach zmień na 127, a będzie ok.

 

Pytanie nr:7

Pliki z tej ramki znajdują się w folderze z metinem, bodajże w innym folderze niż pack. poszukaj, sam dokładnie nie wiem :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...