Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]MPC Forum Serwer Team Speak 3!


Duballas

  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jeste? za zrobieniem serwera MPC Forum TS3?

    • TAK
      7
    • NIE
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zależy od administracji. Po za tym jest ts kierzka, jest tam kanał MPC .

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Proszę o wypowiedzenie się na ten temat jakiegoś administratora.

Fajnie jak by był taki ts.

Wszyscy by się poznali itd.

Pograli ze sobą.

Opublikowano

Jest TS kierzka, gdzie MPC ma kanał VIP i bez trudu możesz tam wbić. A z tego co wiem TS3 MPC upadł, bo na forum są reklamy.

 

Więc zostaje kierzkowy TS.

Opublikowano

Nie. Zawsze będę przeciwnikiem robienia kolejnego tsa mpc.

Chcesz z kimś pogadać - skype i inne komunikatory takiego typu.

 

Zbyt dużo afer było związanych z tsem.

Lepiej zapobiegać niż leczyć.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Wiecie czemu padł? Bo jak nie ma się płatnej licencji na ts 1024 slotów to nie można zrobić tsa pod strone, a w tym wypadku ts.mpcforum.pl pod mpcforum.pl i któraś osoba zgłosiła to, następnie osoby tworzące/zarządzające tsem zablokowały. Kokosz pisał, że może będzie mumble albo ts z licencją - trzeba czekać.

Opublikowano

Wiecie czemu padł? Bo jak nie ma się płatnej licencji na ts 1024 slotów to nie można zrobić tsa pod strone, a w tym wypadku ts.mpcforum.pl pod mpcforum.pl i któraś osoba zgłosiła to, następnie osoby tworzące/zarządzające tsem zablokowały. Kokosz pisał, że może będzie mumble albo ts z licencją - trzeba czekać.

Nie są potrzebne 1024 sloty, nasze potrzeby spokojnie zaspokoiła by połowa tych slotów. Jeśli ts ma powiązanie z naszym forum, na którym są reklamy(ich nie obchodzi, że roczne dochody z reklam nie pokryją kosztów licencjii) musimy mieć wykupioną licencję na działania komercyjne.

 

TS'a MPCforum póki co nie będzie. Nie chodzi tu o koszty licencji, ale o inne mniej lub bardziej ważne czynniki.

 

Na nie, zbyt dużo byłoby zdejmowania % nie pisząc jeszcze o ub i w dodatku kilku nowych modów pewnie by przybyło nie wiadomo skąd ;)

Skończ pieprzyć bzdury.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...